Günün her saatinde konfor ve şıklığı sunmak için tasarlanan Smart 360 Flex özelliğine sahip Dockers® Smart 360 Flex Downtime Skinny, inovatif dört yönlü esneme teknolojisiyle eksiksiz bir konfor sunarken dar astarlı yapısıyla sade ve rahat bir görünüm sergiliyor. Gizli fermuar tasarımı, ceplerde esneyen kumaşlar ve esnek bel bantı özelliğiyle güncellenen Smart 360 Flex Downtime Skinny, dayanıklı ve özgüvenli görünümüyle şık ve rahat erkeklerin tercihi olacak.

 

 

İnovatif 360 Flex kumaşıyla yenilenen Dockers® kesimleri, sunduğu konfor ile şıklığı bir yaşam biçimi haline getiriyor. Smart 360 Flex ile erkek giyiminde çığır açan Dockers® ayrıntılara, rahatlığa ve şıklığa önem veren erkeklerin tercihi olmaya ediyor.

30 yıllık khaki uzmanlığını zirveye taşıyan Dockers®, bugüne kadar ürettiği en inovatif pantolon modeli Smart 360 Flex ile hem şık bir görünüm hem de rahatlığı birarada sunuyor. Smart 360 Flex Downtime Skinny ile Dockers®,  hem ofiste hem de şık bir akşam yemeğinde rahatlık ve konforu erkeklerin ayağına getiriyor. Dockers®, deneyen herkesin tüm renklerine sahip olmak istediği slim tapered modeline gösterilen yoğun ilgiden sonra fit bir görünüm sunan yeni kesim Smart 360 Flex Downtime Skinny ile erkeklerin beklentilerini karşılamaya devam ediyor.

 

Bir Dockers® inovasyonu: Smart 360 Flex Downtime Skinny
Dockers®’ın en yeni inovasyonu olan hem yatay hem de dikey olarak esneyen Smart 360 Flex özelliği ve dar astarlı yapısıyla sade bir stil sunan Dockers® Smart 360 Flex Downtime Skinny, günün ilk saatlerinden uzun geçen bir gecenin sonuna dek, giyildiği ilk anki görünümünü koruyabiliyor. Tipik streç kumaşların aksine dört yöne doğru esneyebilmesiyle öne çıkan Dockers® Smart 360 Flex Downtime Skinny, eksiksiz bir konfor sunmak tasarlandı.

Klasik cep tasarımı, ceplerde esneyen kumaş yapısı, gizli fermuar tasarımı ve esnek bel bantı özelliğiyle güncellenen Dockers® Alpha Skinny Tapered, dayanıklı ve özgüvenli görünümü ile bir erkeğin isteyebileceği tüm özelliklere sahip.

Klasik haki renginden, moda olan açık renk tonlara kadar çok çeşitli yeni renklerde sunulan Dockers® Alpha Skinny Tapered, bahar mevsimine uygun mükemmel renk alternatifleri sunuyor.  Artık tek yapmanız gereken, Dockers® ile işe ve eğlenceye odaklanmak

80’lerden bugüne… Rahat, çağdaş ve ‘esnek’
Dockers®, erkeklerin iş hayatında resmi takımlara alternatif kıyafetler aramaya başladığı ve kişisel stilini ortaya koyabilmeye imkanı sunan parçalara yöneldiği 1980’lerde doğdu. Giyim kodlarının gelenekselden günümüzün ‘casual’ olarak ifade edilen tarzına doğru kaydığı süreçte, çığır açan pantolonlarıyla her seferinde erkeklerin gönlünü fethetti. Hem modern hem profesyonel görünümü aynı parçalarda birleştirmeyi başardı. Şimdi Smart 360 Flex koleksiyonu ile günün her anında erkeklerin yanında olmayı sürdürüyor. Rahatlığı ve çağdaş görünümüyle, erkekleri sabahın ilk saatlerindeki bir üst yönetim toplantısından, geceye uzanan happy hour’lara kadar en şık şekilde taşıyor.