Kazananlar: 

Eylem Yılmaz

Esra Salcıoğlu

Damla Özdemir

 

Muhteşem Boğaz manzarası ve sunduğu ayrıcalıklı hizmetlerle öne çıkan The Grand Tarabya, 14 Şubat “Sevgililer Günü” için romantizm dolu özel seçenekler hazırladı.

fgfg

The Grand Tarabya, tüm dünyada aşkın ve sevginin simgesi olarak kutlanan “Sevgililer Günü” için hazırladığı birbirinden farklı paket seçenekleriyle aşkınızı unutulmaz hale getirdi. The Brasserie Restaurant’ta akşam yemeği, Boğaz manzaralı oda ve süitlerde 3 farklı konaklama veya SPA paketi seçeneklerinden her biri 14 Şubat’ı daha da özel kıldı. Yılın en romantik gecesini The Brasserie’nin Sevgililer Günü için hazırladığı eşi benzeri olmayan akşam yemeği ile kutlamak isteyen sevgililer, trio eşliğinde keyifli bir gece geçirdi.

Hamam-kcuk

Sevgililer Günü brunch’ı The Brasserie’de…
‘Sevgililer Günü’ne keyifli bir pazar brunchı ile başlamak isteyenler, The Brasserie’nin birbirinden lezzetli açık büfesiyle, bu özel günü bir şölene dönüştürdü. Her dakikası aşkla dolu 3 farklı konaklama paketi içinde ise Deluxe, Juniour  ya da Güney Süit odada konaklama, odada özel Sevgililer Günü pastası ve Prosecco, gül yapraklarıyla süslü jakuzi, Therapia Spa’da çiftlere özel Bali masajı, The Brasserie’de iki kişilik açık büfe kahvaltı ya da odada kahvaltı seçenekleri yer aldı.

Tarabya-Oda-04-05

 

Sevgililer Günü Therapia Spa’da bir başka kutlanır…
Sevgilinizle romantik ve huzurlu bir gün geçirmek isterseniz Therapia Spa’nın bu özel gün için hazırladığı paketten yararlandı. Hamamda çiftlere özel kese & köpük ritüelinin ardından Boğaz manzaralı süitte 50 dakika süren rahatlatıcı masaj ve güllerle süslü jakuzi keyfini içeren paket, fiziksel ve ruhsal terapinizi tamamladı.

The Grand Tarabya

Rezervasyon için :

Tel :   (0212) 363 33 00