130 yıldır, ulaştığı her kadının hayatta daha güçlü olması ve kendini daima güzel hissetmesi için çalışan AVON, kadınların hayatının bir parçası olan erkeklerin de dünyasına değer katıyor. Dünyaca ünlü isimlerle başarılı projelere imza atan AVON, erkek ürünlerinin yüzü olarak ünlü oyuncu Serkan Çayoğlu’yla anlaştı. Serkan Çayoğlu’nun yoğun ve hızlı yaşam temposundaki adrenalini yansıtan Yeni AVON Full Speed Turbo Max’ın dijital filmi, Çayoğlu’nun sahip olduğu enerjiyi izleyenlere de yaşatıyor.

AVON-Full-Speed-Adrelanine

*Türkiye’nin 1 numaralı parfüm markası AVON, dünyada 130. yılını kutlarken; tüketicilerini de yeni ürünleriyle tanışmaya davet ediyor. Yeni Full Speed Turbo Max, AVON’un en çok satan erkek parfüm markası Full Speed Serisi’nin en yeni ürünü. AVON erkek ürünlerinin yeni yüzü Full Speed’in enerjisi, sevilen oyuncu Serkan Çayoğlu birlikteliği ile tamamlanıyor.
AVON Full Speed Serisi, hız tutkusu ve enerjisi ile büyüleyici erkekler için tasarlanmış ürünlerden oluşuyor. Yeni AVON Full Speed Turbo Max ise aromatik meyve kokularının etkisiyle, yaz aylarında ihtiyacınız olan enerjiyi keşfetmenizi sağlıyor. İçeriğindeki sandal ağacı notaları ile yaşamınıza adrenalin katacak Yeni AVON Full Speed Turbo Max parfümünü dilerseniz roll-on seçeneğiyle de tamamlayabilirsiniz.
AVON Full Speed serisi ürünleriyle erkeklere verdiği önemi, Full Speed Turbo Max parfümüyle bir kez daha tüketicilerine gösteriyor. Tüm dünyada Avon’un en çok satan erkek parfümü Full Speed; her dakikada 20’den fazla satılıyor. Türkiye’de de her 5 saniyede 1 Avon erkek parfümü satılıyor. Full Speed erkek ürünleri serisi, geniş ürün gamıyla 2016 yılında da satış rakamlarını artırarak, AVON’un en çok tercih edilen ürünleri arasında olmaya devam ediyor.

*Euromonitor 2015 Türkiye parfüm sektörü, toplam perakende kanalı, her bir alt marka bazlı perakende satış verilerine göre.