8 Mart Dünya KadınlarGünü’nde Selami Şahin ve Caz Orkestrası Konseri Trump Cadde’de!
Trump Alışveriş Merkezi’nin teras katında açılan ve kısa sürede İstanbul sosyal yaşamının yeni buluşma noktası olan Trump Cadde, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’n de çok özel bir konsere ev sahipliği yapıyor. Şarkılarıyla kadınların gönlünü fetheden usta sanatçı Selami Şahin bugüne kadar yapılmamış bir konseptle TrumpCadde’de sahne alıyor: Selami Şahin ve Caz Orkestrası!
Besteleri ve şarkılarıyla kadınların hislerine tercüman olan Selami Şahin, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hit olmuş eserlerinden oluşan repertuarıyla Trump Cadde’de konser verecek. Müzik hayatında ilk defa bu konser için Caz Orkestrası ile birlikte sahne alacak Selami Şahin, en özel performansını en özel günde sergileyecek.
Selami Şahin ve Caz Orkestrası, 8 Mart Cumartesi günü 17.00 – 19.00 saatlerinde arasında Trump Cadde’nin orta meydanında gerçekleşecek.
Eğlencenin yeni adresi Trump Cadde!
Türkiye’nin ilk konteynırlı açık hava sosyal yaşam merkezi olan Trump Cadde, alışveriş ve eğlencenin İstanbul’daki yeni adresi. Limonata, Nezih Kebap, Al Fakheer, Plus Kitchen, Zouk Balık, Ranchero, Hoca’nın Yeri,Alaçatı Kumru Evi’nin aralarında bulunduğu 17 restoranı ve Fiorucci, Coca CocaKonsept, Sneakers&More, MatrakShop, BigShop, Kağıthane gibi 8 tasarımmağazasıyla Trump Cadde, sokağın özgür ruhunu, neşesini, rahatlığını yaşamak isteyenlerin kısa sürede vazgeçilmezi oldu.