Ulus 29’un bar bölümüne girdiğinizde artık yeni bir dekor, yeni bir menü, yeni bir müzik tarzı ile karşılaşacaksınız. Yeni ismi ise: 29 Food Bar.

1

Image 1 of 10

Yemeklerini, içkilerini, hatta koltukların rahatlığını bile sizler için test ettik ve onayladık! Ulus 29 genelde elimizi kolumuzu sallaya sallaya gitmekten çekindiğimiz bir yerdir; giyinmek, süslenmek lazımdır diye düşünür, oraya giderken özel olarak hazırlanırız. Ancak görünen o ki; 29 Food Bar konsepti sayesinde artık böyle mecburiyetlerimiz olmayacak. Mekanın yeniliklerini işletmecisi Ayşe İncili ile konuştuk.

Neden yenilendiniz?

Ulus 29 olarak her zaman yemeğimiz, Zeynep Fadıllıoğlu ve tasarım ekibine dünya çapında ödüller kazandıran dekorasyonumuz ve İstanbul’un klasikleşmiş sayılı gece kulüplerinden biri olan Club 29 ile 1993 yılından bu yana aynı kalitede hizmet verebilme ayrıcalığına sahip olabildik. Bunun yanı sıra, Nişantaşı Brasserie, Walk-in 29 ve Bodrum’daki Ulus 29 gibi farklı markalarımızın konseptleriyle, 29’un klasik tarzını, gerek dekorasyon gerekse yemek anlamında daha rahat ve daha genç bir çizgide devam ettiriyoruz.

Ulus 29’un bar bölümü belirli aralıklarla zaten dekorasyon anlamında yenilenen bir alanımız. Bu sefer, bu değişimi biraz daha geniş bir yelpazede gerçekleştiriyoruz. Yeni bir dekor, yeni bir menü, yeni bir müzik tarzı ve yeni bir isimle: 29 Food Bar. Ulus 29’un mevcut menüsünden daha farklı bir menü ile hizmet vereceğiz.