Roxy Club İstanbul, İstanbul’unikinci en eski mekanı.

ROXY çatısı altındayaratılan RX, underground kültürle harmanlanarak iç mekan tasarımını yeniledi.En iyi kulüp ses sitemi Funktion One ve tüm detayları titizlikle planlanankonuk odaklı hizmetleriyle kapılarını açtı. RX, iki VIP alanı, dans pisti veiki barıyla İstanbul gecelerine hazır.

Ocak ayı gerçekleşecek performanslardan bazıları;

5 Ocak: Stefan Nicu, sahne adıyla Sublee, Romanya Minimal/Microhouse sahnesinin son zamanlarda en çok parlayan yeteneklerinden.Solo projelerinin yanında Romanya sahnesinin diğer güçlü isimleri olan Mihai Popescu, Stedi, Cristi Cons ile çıkardığı ep’lerle de başarıyı yakalayan ve Picnic Fonic, Holiday Mood, Drums gibi büyük festival ve ikonik mekanlarda dinleyicileri etkisi altında bırakan Sublee, 5 Ocak’ta Fake Society desteği ile RX Istanbul’da.

18 Ocak: Elektronik müzigin İskandinav coğrafyasının starlarından biri olan Jeremy Olander, progressive house vetechno arasında gidip gelen soundu ile kurguladığı Vivrant Show’ları iledünyanın neredeyse her yerinde sahne alan bir sanatçı. Bedrock ve Suara gibiplak şirketlerinden çıkardığı parçalarla da hayran kitlesini hem ülkemizde hemde global arenada bir hayli arttıran Olander, 18 Ocak Cuma gecesi RX kabinine geçecek isim.

25 Ocak: 2016’da Innervisions etiketinden yayınladığı ‘X’ parçasıyla hayli sükse yapan Los Angeles’lı yetenek ChrisBarratt a.k.a. Eagles & Butterflies, elektronik müzik dünyasının prestijli isimleri Dixon ve Âme tarafından da destekleniyor. Prodüksiyonlarında down tempo, techno ve house müzikten yararlanan Eagles & Butterflies, 25Ocak Cuma gecesi, Big Burn Istanbul sunumuyla RX Istanbul’da.