Türkiye’nin muhallebici zinciri Saray Muhallebicisi 24. şubesini Hilltown AVM’de açtı. Kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla 82. yılını deviren Türkiye’nin en köklü markaları arasında yer alan Saray Muhallebicisi’nin Maltepe’deki yeni şubesi yoğun ilgi gördü.

Tamamen katkısız ürünlerini misafirlerine sunan Türkiye’nin en büyük manda çiftliğine sahip olan markasında günün her saatine uygun geniş menüsü bulunuyor. Saray Muhallebicisi meşhur kazandibi, Saray muhallebisi, tavukgöğsü, sütlaç gibi sütlü tatlıları, künefe, baklava, Saray burma, ekmek kadayıfı gibi hamurlu tatlıları ve pastaları ile misafirlerine keyifli, geleneksel bir muhallebici deneyimi yaşatmakla beraber; tavuk suyu çorbası, tavuklu pilavı, leziz döneri, tavuk şiş, salatalar ve diyet seçenekleriyle birlikte restoran hizmeti sunmaya devam ediyor. Ayrıca birbirinden leziz seçenekleriyle büyük ilgi gören kahvaltısında yer alan kendi üretimi olan manda kaymağı; tatlıların olduğu kadar uzun hafta sonu kahvaltılarının da vazgeçilmezi.

Geleneksel sütlü tatlıların değişmez adresi
Osmanlı Saray Mutfağı’nın en özel tatlısı muhallebiyi ve birbirinden lezzetli sütlü tatlılarını kendi çiftliğinde üretilen manda sütünün kalitesiyle misafirlerine sunan Saray Muhallebicisi, İstanbul’daki 24. lezzet noktasının yanı sıra yeni açılacak şubeleriyle damak tadına düşkün misafirlerini ağırlamaya devam edecek.