Büyük ilgi gören “Artweeks @Akaretler”in ikincisi 5-17 Mart tarihleri arasında, önemli sanatçıların eserlerini Akaretler Sıraevler’de sanatseverlerle buluşturuyor.

Eylül 2018’de Bilgili Holding ve Sabiha Kurtulmuş organizasyonuyla gerçekleşen “Artweeks @Akaretler”in ikincisi Mart ayında yine Akaretler’i sanatın merkezi haline getirdi. Bilgili Holding işbirliği ve desteğiyle, DB Dergi Grubu basın sponsorluğunda gerçekleşecek “Artweeks @Akaretler”; Sabiha Kurtulmuş’un organizasyonunda birçok yerli ve yabancı sanatçının eserleri, farklı galeriler ve koleksiyonerin sergilerinden oluşuyor.

Eylül ayında ilki gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören “Artweeks @Akaretler”, yeni sanat sezonunda daha da genişliyor. Farklı, dinamik ve sıra dışı bakış açısıyla, daha fazla eser ve koleksiyonu sanatseverler ile buluşturuyor. Etkinlik programı workshoplar, sanat sohbetleri ve sergi turlarını içeriyor.

Mart ayında sanat dolu iki hafta yaşatacak ‘Artweeks @Akaretler’, her yaş grubundan sanatseveri 5-17 Mart tarihlerinde, iki hafta süresince Akaretler Sıraevler’de ağırlayacak.