Zorlu Center PSM “Şehir Sahnesi”ni açtı!
Sanatın yeni buluşma noktası Zorlu Center PSM, kendini sanatla ifade etmek ve örnek aldığı sanatçılarla bir araya gelmek isteyen herkes için yarattığı “Şehir Sahnesi”ni açtı. Türk tiyatrosunun duayeni Haldun Dormen’in sohbetiyle açılan sahne; iki farklı projeye ev sahipliği yapacak. ‘Sahne Senin’ projesinde amatör sanatçılar seyircisiyle buluşabilecekken, ‘Sanat Konuşmaları’ ile sevdikleri sanatçılarla aynı sohbet ortamında bir araya gelecekler.

 Zorlu Center PSM, kendini yaratıcılığı ve yeteneğiyle ifade eden ve beğendiği sanatçılarla fikir alışverişinde bulunmak isteyenlere hizmet sunmak amacıyla oluşturduğu ‘Şehir Sahnesi’ni açtı. Baleden tiyatroya, danstan konsere ve gösteri sanatları alanında pek çok performansa ev sahipliği yapacak ‘Sahne Senin’ ve Okan Bayülgen, Tan Sağtürk, Kerem Görsev gibi pek çok ünlü isimle devam edecek olan ‘Sanat Konuşmaları’ ile hizmet sunacak olan ‘Şehir Sahnesi’, Türk tiyatrosunun duayeni Haldun Dormen’in gerçekleştirdiği sohbet ile açıldı. Eski bir müzikal sanatçısı olan Zorlu Center PSM Genel Müdürü Ray Cullom ile Haldun Dormen’in müzikaller konulu, keyifli sohbetinin ardından sahneyi Dormen’in öğrencileri devraldı ve ufak bir performans sundular.

Haftanın dört günü performans imkanı olacak…

Son teknolojinin kullanıldığı Zorlu Center PSM Şehir Sahnesi’nde performanslar; Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri 19:00 – 19:45 saatleri arasında gerçekleşecek. Türkiye’de ilk kez sahne alacak dünyaca ünlü sanatçı ve performansları izleyiciyle buluşturan bir merkez olma özelliğine sahip Zorlu Center PSM’de açılan bu sahne, genç yeteneklere ve sanatını icra etmek isteyen herkese kazandırılan bir platform olarak bir sosyal sorumluluk değeri de taşıyor.