Adanmış bir tutkudan Edox La Passion

İsviçreli butik saat devi Edox sadece şampiyon saatler üretmiyor, birbirinden şık bayan modelleriyle de iddiasını ortaya koyuyor. Bir şampiyonunun tutku dolu hikâyesiyle tasarlanan “La Passion” şıklığıyla göz kamaştırırken bir spor saatin de klasikler arasına girebileceğini gösterdi.

Her koleksiyonunda bir hikâyeden yola çıkan butik saat üreticisi Edox, adanmışlıkla tutkunun birleştiği müthiş bir başarı hikâyesinden esinlenerek tüm dünya kadınlarının tutkuyla bağlanacağı bir saat üretti.

Rekortmen yüzücü Mireia Belmante’nin ilham alınarak tasarlanan “La Passion” performansıyla kusursuz bir spor saat olmasına rağmen şık görüntüsüyle klasiklere göz kırpıyor.

 

Bu özelliğiyle saat uzmanlarınca hakkı teslim edilen La Passion şampiyonların modasını kollarında taşımak isteyen hanımların hizmetinde .

 

50 metreye kadar su geçirmezliği olan ve 33 mm çapındaki bu saat gerçekten Mireia‘yı ve onun yaşantısını günlük yaşantısında sergileyen fevkalade bir tamamlayıcı.

 

Editöre Not: Mireia Belmant. O bir Şampiyon. Tüm dünya rekorlarını alt üst eden İspanyol yüzücü kendisini işine ve kariyerine adamış bir rekortmen. Şampiyonların saati olarak bilinen Edox’un Belmante’nin hikâyesinden esinlenerek tasarladığı “La Passion” koleksiyonu isminden de anlaşılacağı üzere bir tutkunun eseri…

Fiyat :4225 TL

www.meysaat.com