Sonbaharla birlikte şehrin hızlı temposu geri gelirken, eğlence Burgu & Tango Arjaan by Rotana’da Cumartesi geceleri Fasıl’O Alaturka grubunun neşeli ve keyifli fasıl performansı ile devam ediyor.

Anadolu Yakası’nın en prestijli otelleri arasında yer alan ve uluslararası otel markası Rotana Grubu’nun Türkiye’deki ilk ve ödüllü otelleri Burgu & Tango Arjaan by Rotana, iki burgu kule ve tango figüründen ilham alınarak tasarlanan ikonik mimarisi ve ayrıcalıklı hizmetiyle sonbaharda şehirde eğlenceye devam etmek isteyenlere müjde veriyor.

Fasıl Eşliğinde Ziyafet

23 Eylül’den itibaren her Cumartesi akşamı Burgu & Tango Arjaan by Rotana‘da Fasıl’O Alaturka grubunun muhteşem fasıl performansı eşliğinde Rotana’nın yetenekli şefleri tarafından özenle hazırlanan enfes bir menü gurme ve eğlence tutkunlarını bekliyor. Elements Restoran’ın rahat ve keyifli ortamında gerçekleşecek fasıllı yemek gecelerinde şefin seçtiği mezeler başlangıç olarak sunulurken, içli köfte ve paçanga böreği ara sıcak, karışık et ızgara veya levrek fileto da ana yemek olarak servis edilecek. Meyve tabağı ve tatlıyla sonlanan bu özel menüye isteğe göre iki adet alkolsüz içecek ya da yerli alkollü içecek eşlik edecek. Bu enfes menü eşliğindeki keyifli gecenin kişi başı fiyatı ise sadece 109 TL!

Süit Odada Konaklama Fırsatı

Eğlenceyi bitirdikten sonra, keyif ve huzurla dinlenmek isteyenler Burgu & Tango Arjaan by Rotana’nın stil sahibi ve konforlu süit odalarında çok özel bir fiyatla konaklayabilecekler. Fasıllı yemek dahil süit odada iki kişi konaklama bedeli ise sadece 399 TL!

Rezervasyon ve daha fazla bilgi almak için +90 216 500 7777 numaralı telefonu arayabilir, www.rotana.com sitesini ziyaret edebilir veya burgutango.arjaan@rotana.com adresine mail gönderebilirsiniz.