İçinizdeki çocuktan eser kalmadıysa sizin için yapabileceğimiz bir şey yok. Ancak o hâlâ yaşıyorsa önerilerimizin izini sürerek hayata bıraktığınız yerden devam edebilirsiniz. 

 

rockyildiziolgal1

Image 1 of 3

Günümüzde yetişkinler kıyafetleriyle birlikte ütülenmiş gibi dümdüz. İçlerindeki o kırışık çocuktan eser yok. Sanki büyümek belli tabuların arasında küflenmekmiş gibi. Bahane olarak bir kaçından “bizden geçti” ve “nerede o eski günler” repliklerini duyuyoruz. Cevap vermek gerekirse “Evet, meşhur eski günleriniz artık yok ve biz sizin tabularınızla Jenga oynuyoruz, sıkılacak gibi de durmuyoruz.” Peki, ne oynuyoruz? Nerede oynuyoruz? Şüphesiz ki grupça oynanan Tabu, Jenga gibi oyunlar bir klasik olarak kalacak ancak devir teknoloji devri.
Eğlencenin hayal sınırlarını zorlayan kinect özellikli teknolojik oyunlar bize oyunun içine dâhil olma olanağı sunuyor. Nintendo Wii’de dans eden, tenis oynayanlar da var, Xbox veya PlayStation’da farklı oyunlar oynayanlar da. Eğer sizin veya bir arkadaşınızın evinde oyun konsolu yoksa hiç sorun değil.