Bridge 2014 Uluslararası Fotoğraf Yarışması Sergisi
Türkiye’nin en köklü fotoğraf ve sinema derneği olan İFSAK (İstanbul Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği), gerçekleştirdiği uluslararası fotoğraf yarışması Bridge 2014’ün sergisini açıyor.

Ülkemizin en köklü fotoğraf ve sinema amatörleri derneği İFSAK, gerçekleştirdiği uluslararası fotoğraf yarşmasının sergisini 14 Haziran 2014 saat 16:00’da dernek merkezinde gerçekleştireceği açılış kokteyli ile sanatseverlerle buluşturacak.

Jüri Üyeliğini Burak Şenbak-EFIAP ( Türkiye), Marjan Janevski-AFIAP (Makedonya), Serkan Turaç-EFIAP (Türkiye), Vladimir Jovanovski- IAAP Başkanı (Makedonya) ve Zoran Djordjevic-EFIAP (Sırbistan)’ın yaptığı BRIDGE 2014 ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI ile bir rekora imza atan İFSAK, 64 ülkeden 727 fotoğrafçının 12.434 fotoğrafı ile katıldığı fotoğraf yarışmasının ödül alan fotoğraflarından oluşan sergisini sanatseverler ile buluşturuyor. 14 Haziran 2014 saat 16:00’da gerçekleşecek açılış töreninin ardından sergi 19 Eylül 2014 tarihine kadar İFSAK salonlarında açık kalacak.

Uluslararası alanda ses getiren ve büyük bir katılıma ev sahipliği yapan, TFSF, FIAP, UPI, PSA, IAAP ve ISF patronajları ile gerçekleşen, 2’si baskı, 4’ü dijital bölüm olmak üzere toplam 6 tema içeren BRIDGE 2014 ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI’nın, şimdiden Türkiye ve dünya fotoğrafına katkı yapacağına kuşkusu olmadığını belirten İFSAK Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Turaç, hazırlanan sergi kataloğunun sanatseverlerin kütüphanelerinde en önemli yere konulacağından emin olduğunu ifade etti.

İFSAK Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Burak Şenbak ise “İFSAK’ın tanıtımına olumlu katkı yaptığından şüphemizin olmadığı bu organizasyonun başarılı geçmesi en büyük memnuniyetimiz. Her zamanki ciddi ve planlı organizasyonlarımızdan biri olan BRIDGE 2014 ULUSLARARASI FOTOĞRAF YARIŞMASI’na katılan tüm fotoğrafçılara, organizasyonda emeği geçen tüm ilgililere teşekkür ederken İFSAK’ın imza atacağı yeni uluslararası yarışmalarda dünya fotoğrafçıları ile tekrar bir arada olacağımızın altını çizmek isterim” ifadelerini kullandı.

14 Haziran 2014 – 19 Eylül 2014