Dream Sales Machine tarafından 19–20 Mayıs 2018 tarihleri arasında Dalyan Club‘ta gerçekleştirilecek olan Reformist biletleri, dsmbilet.com ve dsmticket.com‘da satışa sunuluyor. Sağlıklı yaşam trendini destekleyen Reformist, tümüyle kişiselleştirilmiş marka deneyimlerinden oluşan bir kurguya sahip bulunuyor. Reformist, katılımcıların sağlıklı bir yaşama başlangıç yapmaları, yeni yaşam trendlerini keşfetmeleri ve yeni deneyimler yaşamalarını hedefliyor.

Markalara ve festival ziyaretçilerine farklı deneyim platformları sunan, özel proje ve fikirler üreten Dream Sales Machine, sağlıklı yaşam akımının tüm bileşenlerini bir araya getirdiği Reformist ile Türkiye‘de bir ilke imza atıyor. Festivalin biletleri dsmbilet.com ve dsmticket.com‘da satışa çıktı. Etkinliğin tam gün bilet fiyatı 50 TL, iki günlük kombine bilet fiyatı ise 90 TL.

Sağlıklı yaşamın en keyifli atmosferi 19–20 Mayıs 2018 tarihleri arasında İstanbul Anadolu yakasının en köklü ve güzel mekanlarından olan Dalyan Club‘ta düzenlenecek olan Reformist‘te katılımcılar spordan meditasyona, mindfulnes’dan beslenmeye varan geniş bir yelpazede şehrin zor ve yıpratıcı koşullarında bedenlerini ve zihinlerini yeniden yapınlandırmanın sırlarını öğrenecekler. Ziyaretçiler seminer ve atölye çalışmalarında sağlıklı yaşam trendleri hakkında bilgi sahibi olup pratik yapabilecek, Reformist mutfağında sağlıklı reçeteleri ve yepyeni lezzetleri keşfedecekler.

Reformist, katılımcıların sağlıklı bir yaşama başlangıç yapmaları, yeni yaşam trendlerini keşfetmeleri ve yeni deneyimler yaşamalarını hedefliyor.