Konseptiyle ses getiren ve gece hayatında fark yaratan “PINK MAMA”, 14 Şubat Sevgililer Gününe özel pop müziğin sevilen ismi Hande Yener’i ağırlıyor!

 Klein Entertainment’ın ses getiren mekanı Pink Mama, 2020 yılındaki yenilikleriyle heyecan yaratmaya devam ediyor. İsminden aldığı rengini tüm cazibesiyle mekanın tamamına yansıtan Pink Mama, 14 Şubat Sevgililer Günü pop müziğin kraliçesi Hande Yener’i ağırlıyor. Sahne enerjisi ve çarpıcı kostümleriyle unutulmaz bir performans sergileyecek olan Hande Yener, dünden bugüne en sevilen parçalarını Pink Mama için seslendirecek.

“Yalanın Batsın”, “Sen Yoluna, Ben Yoluma”, “Acele Etme”, “Kırmızı”, “Kelepçe”, “Aşkın Ateşi”, “Kim Bilebilir Aşkı”, “Romeo”, “Bodrum”, “Ya Ya Ya Ya”, “Naber” ve “Sebastian” gibi birçok hit şarkısı olan Hande Yener geceye özel hazırlanan şovlar eşliğinde Pink Mama’da 14 Şubat’ı coşkuyla kutlayacaklar.

Eğlencenin zirve noktası Pink Mama, 14 Şubat Cuma gecesi Hande Yener’in özel performansı ile yine kendinden çok konuşturacak.