Pink Martini Dünya müziğinin en renkli topluluklarından Pink Martini, 23 Mayıs’ta vereceği konserde İş Sanat Kültür Merkezi’nde sevenleriyle buluşuyor.

İş Sanat, 2013-2014 sezonuna dünya müziğinin en renkli topluluklarından Pink Martini ile veda ediyor. Bu özel gecede, 2009 yılından bu yana ilk kez Pink Martini ile Avrupa turnesine çıkan ve sıcak sesine hasret kaldığımız China Forbes, tekrar İstanbullu hayranlarıyla buluşacak.

Samurayların aşk şarkılarından 1930’ların Küba müziğine, Fransız şansonlarından Brezilya sokak şarkılarına kadar dinlemesi en keyifli şarkıları tozlu raflardan bulup çıkaran Pink Martini; Sympathique, Hang On Little Tomato, Hey Eugene!, Splendor In The Grass, Joy To The World, 1969 ve A Retrospective gibi her biri altın ve platin plak kazanan albümleriyle tüm dünyada muhteşem bir hayran kitlesine sahip oldu.

Bu yılın mart ayında yepyeni albümleri Dream A Little Dream’i piyasaya çıkaran topluluk, hemen ardından Get Happy albümlerinin tanıtımı için Avrupa turnesine çıktı. Bu turne kapsamında İş Sanat’a konuk olan grup, 18 aylık uzun ve maceralı bir kayıt yolculuğunun ürünü olan Get Happy’de Quizas Quizas Quizas, Sway ve Smile gibi unutulmaz eserleri yeniden yorumlamanın yanı sıra Üsküdar’a Gider İken şarkısına da yer vererek Türk sevenlerine büyük bir sürpriz yaptı.

China Forbes’in kulak pası silen sıcak vokali ve yepyeni şarkılarıyla 23 Mayıs akşamı sizlere yine unutamayacağınız bir konser yaşatacak. Sezonun bu son konserini sakın kaçırmayın…

23 Mayıs 2014, 20:00
İş Sanat Kültür Merkezi, 1. Levent
1. Kategori – 149.00 TL 2. Kategori – 108.00 TL 3. Kategori – Tam 88.00 TL İndirimli 78.00 TL