Grand Hyatt Istanbul, Paskalya ruhunu ailesi ve sevdikleriyle birlikte bir arada yaşamak isteyenleri 27 Mart Pazar günü Paskalya Brunch’ına davet ediyor.

Restaurant 34’te verilecek bu özel Brunch ile Grand Hyatt Istanbul, özel Paskalya çöreklerinin yanı sıra birbirinden lezzetli sunumları ile sizleri bekliyor.

Birbirinden lezzetli ve sağlıklı seçenekleriyle, şehre yepyeni bir lezzet kültürü getiren Grand Hyatt İstanbul, Paskalya’da konuklarına çok özel anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Kişiye özel servis anlayışında farklılık yaratan 34 Restorant, Grand Hyatt Istanbul’un İtalyan Executive Şefi Fabio Brambilla’nın elinden hazırlanacak Paskalya çöreklerinin ve birbirinden özel tadların yer aldığı brunch menüsü ile misafirlerine Paskalya ruhunu en özel şekilde yaşatmaya hazırlanıyor.

Ayrıca ebeveynler Brunch’ın keyfini çıkarırken çocuklarınız da kendileri için özel olarak hazırlanan oyun alanında yumurta boyama, çikolatadan tavşan yapma gibi birbirinden eğlenceli aktivitelerle güzel zaman geçirebilecekler. Kişi başı KDV dahil 105 TL olan, 0-6 yaş arası çocuklara ücretsiz, 7-12 yaş arası çocuklar için ise %50 indirimli sunulan Paskalya Brunch’ı, 27 Mart Pazar günü saat 12.00 – 16.00 saatleri arasında özel kahvaltı menüsü ile sizleri bekliyor.