42 ülkede 1500’e yakın otelle faaliyet gösteren “Radisson Hotel Group” zincirine dahil olan Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri, İstanbul Havalimanı ve Göktürk’e 6 dakika sürüş mesafesiyle İstanbul Havalimanı’na en yakın otel olduğu gibi, Havalimanı bölgesinin de tek zincir otel markası.

“Hayata renk kat” konseptiyle, çağdaş mimari anlayış ve misafirlerin konforu göz önüne alınarak tasarlanan standart, stüdyo, superior, junior süit ve süit odalarda hızlı kablosuz internet, özel ayarlanabilir klima, 43 inç LED TV, minibar ve emanet kasası da bulunuyor.

Yatay mimariyle, taş ve ahşap başta olmak üzere doğal malzemeler kullanılarak inşa edilen, her katın ayrı bir renge büründüğü tesiste, dekorasyonda kullanılan renk paletleri doğadan ilham alınarak seçilmiş. Odalarda anti bakteriyel kumaşlardan, ışık geçirmeyen perdelere, buğu yapmayan aynalardan, renk değiştiren aydınlatmalara kadar her ayrıntı özenle düşünülmüş.

Kırmızı, sarı, yeşil ve kahverengiye bürünen doğal atmosferiyle görsel bir manzara sunan Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri, Radisson’un “Akıllı Toplantı ve Etkinlik Konsepti” ile geliştirilen toplantılara, doğum günlerine, kır düğünleri ve organizasyonlara da ev sahipliği yapıyor. En yeni teknolojiyle donatılmış salonlar, yüksek hızda kesintisiz internet, fax ve fotokopi hizmetlerinin yanı sıra, zengin menüsü, samimi hizmet anlayışı ve dekorasyonuyla verimli toplantıları garantiliyor.

Park Inn by Radisson İstanbul Airport Odayeri, iş, tatil ve diğer amaçlarla seyahat eden tüm havalimanı yolcularının yanısıra, İstanbul Havalimanı ve çevresindeki çalışanlar ile bol oksijen ve yemyeşil doğa eşliğinde sakin bir gün geçirmek isteyenler veya uçuş öncesi ve sonrası rahatlamak isteyen günübirlik ziyaretçiler ve doğaseverler için de eşsiz bir deneyim sunuyor.