Öteki Kadın (The Other Woman)

İntikam ve aşk üçgeni

Kate’in mutlu bir evliliği vardır ama kocasının bir metresi olduğunu öğrenir. Carly de iyi bir ilişkisi var zannederken sevgilisinin evli olduğunu anlar. Aldatılan iki kadın karşılaşırlar ve…

Mutlu bir evliliği olduğuna inanan Kate (Leslie Mann), gayet sakin bir hayat sürmektedir. Ama içinde yaşadığı dünyanın gerçekten uzak olduğunu ve bir aşk üçgeninin tam da ortasında bulunduğunu fark ettiğinde her şey değişir.

Bunun üzerine bu aşk içerisindeki üçüncü kişinin peşine düşer ve kocasının metresi Carly (Cameron Diaz) ile tanışır. İşte bu tanışmadan sonra intikam planını da başlatır. Tek amacı onu bu duruma düşüren adamdan intikamını almaktır.

Diğer yandan, avukatlık yapan Carly, mükemmel bir ilişkisi olduğuna inanmaktadır. O da sevgilisi Mark´ın (Nikolaj Coster-Waldau) evli olduğunu öğrendiğinde adeta çılgına döner. Tesadüfen tanıştıkları karısı Kate ile tuhaf bir duruma düşmüşlerdir. Zamanla aralarında ilginç bir arkadaşlık gelişmeye başlar. İntikam için planlar kurarken, Mark´ın bir tek onlarla ilişki yaşamadığını fark ederler. Güzeller güzeli Amber´a (Kate Upton) da durumu anlattıklarında, intikam üçlüsü tamamlanmış olur. Carly´nin acımasızlığı, Kate´in kıvrak zekası ve Amber´ın cazibesi bir araya gelmiştir. Artık üçünün tek amacı vardır Mark´tan intikam almak.

Süre: 109 dakika
Yıl:2014
Yönetmen:Nick Cassavetes
Oyuncular: Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton, Nikolaj Coster-Waldau