James Blake, Tom Odell, Julian Casablancas  + The Voidz, Hot Chip, Little Dragon ve Austra’nın ardından One Love Festival sahnesinin açıklanan isimleri Metronomy, José González ve Peaking Lights oldu.

One Love Festival’in son derece zengin sanatçı listesine yeni isimler eklenmeye devam ediyor: “Metronomy”, “José González” ve “Peaking Lights” One Love Festival 14’de

One Love Festival 14 sahnesinde birçok farklı tarz ve müzik rengini festivalcilere sunacak isimler açıklanmaya devam ediyor. Renkli, etkileyici ve dinamik performansıyla festivale damgasını vuracak “Metronomy”, kadife sesiyle “José González” ve soyut tınılarıyla “Peaking Lights” 13-14 Haziran’da Lifepark’ta, Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşecek One Love Festival 14’ün sahnesindeki yerini alacak.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle Pozitif Live tarafından 13 – 14 Haziran’da Lifepark’ta gerçekleştirilecek “One Love Festival 14’ün” heyecan ve merakla beklenen isimleri açıklanmaya devam ediyor. Önümüzdeki günlerde açıklanacak yeni isimleri merakla beklenen festivalin yeni isimleri Metronomy, José González vePeaking Lights oldu. Ayrıca festivalin yeni dönem avantajlı biletleri de satışa çıktı. 2 gününü kapsayan tek kişilik avantajlı kombine biletleri 125 TL’ye, festival arkadaşlar olmadan yaşanmaz diyenlerse 2 kişilik “Buddy Pack” kombine biletleri 225 TL’ye Biletix üzerinden alabilecek. Festivalin  günlük biletleri de çok yakında satışa çıkacak.

Dans ve indie rock müziğini kendi eklektik yorumu ile birleştirmiş, son yılların en dikkat çeken elektronik pop trio’su Metronomy, kuşkusuz festival sahnesine damgasını vuracak. İngiliz grup, sevenlerinin ilk göz ağrısı olanNights Out albümünün Heartbreaker parçası ile yaptığı çıkışın ardından, The English Riviera ile 2011 yazı ve sonrasında dillerden düşmeyen bir çok parçaya imza atmıştı. Metronomy, 2014’te çıkardığı Love Letters’la da yaz festivallerinin vazgeçilmezi oldu
Metronomy

Metronomy
Festivalin merakla beklenen efsane performanslarından biri, indie folk müziğin en beğenilen seslerindenJosé González olacak. 90’larda indie rock grubu Junip’i kuran ve 2003 yılında solo kariyerine başlayan Gonzalez, Kyle Minogue, Massive Attack, Joy Division ve Bruce Springsteen, The Knife gibi sanatçıların bilinen şarkılarına cover yapmıştı. Jose Gonzalez ayrıca “Crosses” parçasıyla bir döneme damgasını vuran The O.C.dizisinin sezon finalinde yer almıştı.
Jose_Gonzales

José González
One Love Festival 14 bu yıl, kariyerinde 10 albüm ile son derece üretken olmuş ikili Peaking Lights’ı ağırlayacak. Amerika’nın Batı sahili San Francisco atmosferini soyut bir şekilde müziğe döken, aşkla müzik yapan evli ikili Peaking Lights’ın her parçası ikilinin DNA’sını taşıyor. Şimdiye kadar çıkardıkları 10 albüm arasında yer alan Lucifer ve Cosmic Logic ile indie pop müzik listelerinde yerini alan üretken grup Peaking Lights, One Love Festival 14’de psychedelic pop sound’u ile festivalcileri hipnotize edecek.
Peaking_Lights

Peaking Lights

One Love Festival 14 sahnesinde festivalcilerle buluşacağı açıklanan diğer isimler, The Strokes’un kurucusu ve solisti Julian Casablancas’ın solo performansı Julian Casablancas + The Voidz, Mercury Prize ödüllü James Blake, eğlenceli sahne performansıyla Hot Chip, Brit Ödüllü genç şarkıcı Tom Odell, indie electro/trip hop’un son temsilcilerinden Little Dragon ve Kanada’dan gelen soğuk hava rüzgarlarıyla izleyicileri serinletecekAustra olmuştu.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşecek One Love Festival 14’de yeni nesil müzikleri, doğanın içinde, birçok eğlenceli aktivite ile beraber yaşamak isteyen müzikseverler, festivalin 2 gününü kapsayan tek kişilik yeni dönem avantajlı kombine biletleri 125 TL’ye, festival arkadaşlar olmadan yaşanmaz diyenlerse 2 kişilik “Buddy Pack” kombine biletleri 225 TL’ye Biletix üzerinden alabilecek. Festival programının açıklanmasıyla birlikte  günlük biletler çok yakında satışa çıkacak.