Bu yıl 13’üncüsü, 14-15 Haziran tarihlerinde Parkorman’da gerçekleştirilecek olan ve bugüne kadar 80’den fazla grubu, 1.500’den fazla sanatçıyı ağırlayan festival, müzikseverleri dünyaca ünlü grup ve sanatçılarla buluşturmaya 2014’te de hız kesmeden devam edecek.

“One Love Festival 13 ile Birlikte Hayata” heyecanı giderek artıyor. 14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin yeni sürprizi; özgün tarzları ve korkusuz sahne şovlarıyla dikkat çeken İskoç dörtlü Mogwai oldu. Festival biletlerinin avantajlı ön satışı ise müzikseverlerden gelen yoğun talep üzerine 15 Nisan’a kadar uzatıldı. 2 günü kapsayan kombine biletler, 15 Nisan’a kadar sadece 90 TL’ye alınabilecek.

Sıcak yaz günlerinin gelenekselleşen habercisi One Love Festival ile Birlikte Hayata, Parkorman’ın büyüleyici atmosferinde müzik kadar tüm gün sürecek aktiviteleriyle de festivalcilere keyifli günler yaşatacak. Müzikseverler iki gün boyunca güneşe, doğaya, geceye ve eğlenceye doyarken, yerli ve yabancı sanatçıların hareketli performanslarının da tadını çıkartacak.

One Love Festival ile Birlikte Hayata’nın sanatçı bilgileri önümüzdeki günlerde açıklanmaya başlanacak. Muhteşem bir festival deneyimi ve sürprizlerle dolu bir program için beklemede kalın…

14-15 Haziran’da Parkorman’da gerçekleştirilecek festivalin konuklarına her gün  yeni isimler ekleniyor. 

Parkorman, Maslak
14-15 Haziran 2014

mo

Image 1 of 9