21 Ocak’ta gerçekleşecek Ay tutulması burçları nasıl etkiliyor?

İşte Ocak ayı burç yorumlarınız;


Koç
Mars’ın burcunuza geçişi ile birlikte 2019 sizin için hızlı başlıyor. Bu ay, girişimlerde bulunmak için gereken cesareti elde edeceksiniz. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, yeni bir işe başlamanıza ya da görevinizin değişmesine vesile olabilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ile birlikte özel ilişkilerinizde gerginlik yaşayabilirsiniz.


Boğa
Yeni yıla, giç hesapta olmayan bir şeyin mücadelesini vererek başlayacaksınız. Risk olarak görmediğiniz bir şeylerin ulaşacağı boyut sizi zor durumda bırakabilir. 6 Ocak’taki Güneş tutulmasıyla eğitim ve yurt dışı bağlantılı bir konuya başlangıç yapabilirsiniz. 20 Ocak’taki Ay tutulması, ev ve iş arasında bir denge kurmanızı gerektirecek.


İkizler
Sosyal çevrenizle ilgili mücadele vereceğiniz bir yıl başlıyor. 6 Ocak’taki Güneş tutulması ile birlikte bir yatırım ya da yeni bir dış kaynak yaratmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Paranızı arttırma isteğiniz olabilir. 20 Ocak’taki Ay tutulması ise iletişim problemleri ve fikir ayrılıklarından kaynaklanan gerginlikler yaratabilir.


Terazi
Yeni yıl ikili ilişkilerinizde bir çekişme ve mücadele eşliğinde başlayacak. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, aile içinde alınacak yeni kararlar ve atılacak yeni adımlar açısından tetikleyici olacak. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise sosyal çevre değişikliklerine işaret ediyor.


Akrep
Yılın başında, rutinlerinizi yürütebilmek adına sizi uğraştıracak bir tempoya gireceksiniz. Sağlığınızla ilgili kontroller söz konusu olabilir. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, yakın çevreniz ile girişeceğiniz yeni bir iş ya da bir eğitim planı için önemli olabilir. 21 Ocak’taki Ay tutulmasıise işinize odaklanmanızı gerektirecek.


Yay
Yeni yılla birlikte özel hayatınızda bir hareketlilik söz konusu olabilir. Çocuklarla ilgili bir konuda mücadele içerisine girebilirsiniz. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, maddi açıdan somut bir plan ve hedefi gündeme getirebilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise iletişim kopukluğunun sebep olduğu gerginlikleri tetikleyebilir.


Yengeç
Mesleki hırs ve mücadelelerinizin artacağı bir yıl başlıyor. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, ikili ilişkilerinizde yeni gelişmeleri tetikleyecek. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise bir ödeme ya da alacak-verecek meselesini gündeme getirebilir. Hak ettiğiniz bir şeyi talep ettiğiniz halde gerginlik yaşayabilirsiniz.


Aslan
Yeni yıl, yeni deneyimlere yelken açma, bilgi ve tecrübenizi geliştirecek fırsatları değerlendirme isteğiyle başlayacak. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, rutinlerinizde değşim yaratacak yeni bir görevin tetikleyicisi olacak. 21 Ocak’taki Ay tutulmasıyla birlikte daha önceki bir davranışlarınızın sonucunu görebilirsiniz.


Başak
Önümüzdeki dönemde maddi bir mücadele vermeniz ve bir beklenti içine girmeniz söz konusu olabilir. 6 Ocak’taki Güneş tutulması, çocuğunuzla ilgili yeni bir gelişmeyi tetikleyebilir ve bu konuda bir karar almanız gerekebilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise koşturmaca içinde kendinize de biraz zaman ayırmanız gerektiğine işaret ediyor.


Oğlak
önümüzdeki birkaç ay içerisinde evde ve aile içi konularda bazı şeyleri düzene sokmak ve problemleri çözmek adına bir mücadele vermeniz gerekebilir. 6 Ocak’taki Güneş tutulması burcunuzda yaşanacak ve çeşitli girişimlerde bulunmanız için tetikleyici olacak. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise bir ödeme ya da finansal bir beklenti nedeniyle gerginliğe işaret ediyor.


Kova
Yeni yıl, birilerini ikna etmek, bilgi ve düşüncenizi anlatmak adına bir mücadeleyle başlayabilir. 6 Ocak’taki Güneş tutulması size iyi gelecek. Ancak aynı dönemde, hesap edemediğiniz bazı risklerin de tohumu atılabilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ise eş ve evlilik konusunda stresli bir gelişmeyi tetikleyebilir.


Balık
Ocak ayı, sizin için para konusunda hırsınızı ve hızınızı artıracak bazı gelişmeler eşliğinde başlayacak. 6 Ocak’taki Güneş tutulması ile birlikte başkalarını da ortak ettiğiniz yeni bir hedefiniz olabilir. 21 Ocak’taki Ay tutulması ile birlikte, yetişmeyen işlerin gerginliğini çözme ihtiyacı duyabilirsiniz.