Warning: Declaration of WPDI_Plugin_Installer_Skin::feedback($string) should be compatible with WP_Upgrader_Skin::feedback($string, ...$args) in /home/trends/public_html/wp-content/plugins/classic-editor-addon/vendor/afragen/wp-dependency-installer/wp-dependency-installer.php on line 526
NEVRA KARACA: SESSİZLİĞİN DİLİ İLE PARİS'TE GÖRÜCÜYE ÇIKTI | TrendSetter İstanbul

Paris Galeri Joyce’da “Sessizliği Dili” adlı sergi ile markası “No7”yi görücüye çıkaran Nevra Karaca, sergiye gelen tepkileri ve yeni koleksiyonunun içeriğini anlattı.

1

Image 1 of 5

Paris Galeri Joyce’da düzenlenen bir sergiye dahil olmak… Bu sizin ve markanız için ne anlam ifade ediyor?

Galeri Joyce’dan gelen teklifin markamız adına pozitif bir gelişme olduğunu düşünüyorum. Bu teklif aynı zamanda doğru yolda olduğumuzu gösteriyor.

“Sessizliğin Dili” adlı serginizden bahseder misiniz? Nasıl tepkiler aldınız sergi süresince?

Serginin konsepti kutsal geometriyi vurgulamaktı; aynı zamanda teklik olgusuna dikkat çekmek istedik. İnsanların birbirleriyle iletişim içinde olduğunu ve hepimizin bir bütünün parçası olduğumuzu anlatmaya çalıştık. Sergiye gelen tepkiler çok olumluydu. Genel olarak kumaş kalitesi, işçilik ve konsept ile alakalı övgüler aldık. Bu düşünceleri güçlendirmek için kendi çizgimizi bozmadan yola devam etmemiz çok önemli.