Kimileri tatil hayalleri kuruyor, kimilerinin de kalbi Dünya Kupası için atıyor… Ama herkesin yolu bu ay da Netflix’ten geçiyor! Çünkü Temmuz ayında da Netflix’te farklı zevklere hitap eden dopdolu bir içerik var.Kimileri tatil hayalleri kuruyor, kimilerinin de kalbi Dünya Kupası için atıyor… Ama herkesin yolu bu ay da Netflix’ten geçiyor! Çünkü Temmuz ayında da Netflix’te farklı zevklere hitap eden dopdolu bir içerik var.

Bu ay Netflix’te neler var sizler için listeledik. 

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ 

EL CHAPO – 3. Sezon
El Chapo, imparatorluğunu dünya çapında genişletmeyi hedefler ve Hollywoodvari hayat hikayesini anlattığı ünlü bir aktris ile tanışır.

 

ANNE WITH AN E – 2. Sezon
Anne’in sevilen Green Gables dünyası, yeni yüzler, aşk, kayıp ve büyümekle ilgili yürekten dersler ile çok daha büyük bir yer haline geliyor.

 

FINAL SPACE
Astronot Gary Goodspeed ve onun sevimli, gezegen katili uzaylı dostu, evrenin nerede bittiğini keşfetmeye çalışırken yıldızlararası çılgın maceralara çıkarlar.

 

COMEDIANS IN CARS GETTING COFFEE: NEW 2018: FRESHLY BREWED
Jerry Seinfeld, 2018’in yeni bölümlerinde Jerry Lewis, Ellen DeGeneres ve Dave Chappelle gibi 12 önemli komedyenle bir gezintiye çıkıyor.

 

GOOD GIRLS
Banliyö sakini üç anne, maddi sıkıntılarından kurtulmak ve kendi ayakları üzerinde durabilmek için beraber yerel bir bakkal soygunu planlarlar.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10