İyi müzik, iyi içki ve iyi servisi bir arada bulabilirsiniz.

Müzik ve eğlencenin ismi Soprano’s, keyifli geçen kış sezonundan sonra güçlü kadrosu ile yaza hazır. Yeni mod ise haftanın üç günü canlı müzik…

Çarşamba, Perşembe, Cuma günleri canlı müzik performansları saat 23.:45’de başlıyor. Haftanın diğer günleri ise ünlü Dj’lerin lounge, house ve pop tarzı çaıldıkları müzikler eşliğinde eğlenebilirsiniz.

SOPRANO’S TA EĞLENMEK

Çarşamba ve Pazar günleri Aykut Gürel & Firends, Perşembe ve Cuma günleri Müjde Kızılkan, Salı ve Cumartesi günleri DJ Mehmet Sarıçakır ve Pazar- Pazartesi günleri DJ Volkan Özdemir ile müziğe doyun!

Terastaki Konfor

Bodrum Marina Vista Otelin terasında yer alan Soprano’s göz alıcı manzarası ve özel kokteyl menüsü ile misafirlerini etkiliyor.

Görkemli Bodrum kale manzarası eşliğinde Barmen Erdinç Aydın’ ın özel olarak hazırladığı kokteylleri denemeden Bodrum’dan dönmeyin. Kapısını saat 20:00’de açan mekan yemek öncesi lezzetli ve farklı kokteylleri deneyimlemek için ya da yemek sonrası eğlenmek için ilk durağınız.

Soprano’s’ a özel 12 adet özel kokteyl ve Klasik kokteyllerle birlikte toplamda 40 çeşitten oluşan zengin kokteyl menüsünde bulunan özel tariflerden La Passiflora; Vanilyalı vodka, spicey rum, passion fruit, elma ve ananas suyunun birleşimiyle damaklarınızda iz bırakıyor. Tekila sevenlerin ilk tercihi ise Ruby oluyor.  Ruby; Tekila, mor pancar, nane, portakal likörü, lime, sweat & sour’ dan oluşuyor. Tercihini votkadan yapmak isteyenler Berry Carporosca’ yı mutlaka denemeli! İçeriğinde bulunan; vodka, lime, frenk üzümü, blueberry ve siyah üzüm tatlı ve ekşi aromaları en iyi şekilde harmanlıyor. Kokteylimde likör de olsun derseniz Campos Margarita tam size göre; tekila, portakal likörü, lime, vişne suyundan hazırlanıyor. Gecenizi tatlı ihtiyacınızı da bastıracak kalorisi az bir kokteyl ile bitirmek isterseniz diye Erdinç Aydın sizin için Ya- Man hazırlıyor. Ya-Man; Gin, ananas suyu, incir, tarçın, limedan oluşuyor.

Soprano’s ta Davet Ayrıcalığı

Unutamayacağınız en özel anlarınızın ev sahibi; Soprano’s!

Özel akşam yemekleri, kutlamalar ya da partiler… Soprano’s’ ta tüm özel anlarınız unutulmayacak bir manzara ve özenli servis eşliğinde farklı ve özel kılınıyor. Anlaşmalı olduğumuz özel şeflerimiz ile davetinize özel hazırlanan menüde yer alan tarifler Soprano’s müzik direktörü Aykut Gürel’ in güncel playlistleri ile birleşerek büyülü bir atmosfere dönüşüyor.

 

Haziran Ayı Program Akışı:

8 Haziran Cuma: Müjde Kızılkan

9 Haziran Cumartesi: Aykut Gürel & Firends

13 Haziran Çarşamba: Aykut Gürel & Firends

14 Haziran Perşembe: Müjde Kızılkan

15 Haziran Cuma: Müjde Kızılkan

16 Haziran Cumartesi: DJ Atilla Şen Ethnic Party

17 Haziran Pazar: Aykut Gürel & Firends

20 Haziran Çarşamba: Aykut Gürel & Firends

21 Haziran Perşembe: DJ Mehmet Sarıçakır

22 Haziran Cuma: Müjde Kızılkan

 

Soprano’s ile keyif anlarınızı #sopranos #sopranosgibi #keyifboylebirsey #sopranosbodrum #keyfimkeyf hashtag’iyle paylaşmayı unutmayın!

Instagram: sopranosbodrum- Facebook: sopranosbodrum

www.sopranosbodrum.com