the-crown

Neler izlemeli?
Netflix’in en büyük kozu; orijinal dizileri. Narcos, Orange is the New Black, House of Cards ve geçen aylarda dünyayı etkisi altına alan Stranger Things, bunlardan sadece birkaç tanesi. Netflix Originals yapımlarının en iyi tarafı ise bir dizinin bölümlerinin haftada bir yayımlanması yerine, bir sezonun tüm bölümlerinin aynı anda sisteme yüklenmesi.

Marvel Evreni: Netflix Originals serilerinden Daredevil, Jessica Jones ve Luke Cage, Marvel çizgi dizilerinin az bilinen süper kahramanlarını televizyon ekranına taşıyor. 2017’de bu üç yapıma ek olarak Iron Fist ve The Punisher dizileri de Netflix’te olacak. Sekiz bölümlük mini dizi The Defenders’ta ise Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage ve Iron Fist’in New York’taki maceralarını izleyeceğiz.

The Crown: Dünyanın başlamasını heyecanla beklediği dizilerden The Crown, 4 Kasım’da Netflix izleyicisine “merhaba” dedi. İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in henüz 25 yaşındayken kral babasının ani ölümüyle kraliçe olmasının hikâyesini anlatan dizide Elizabeth’i Claire Foy, eşi Edinburgh Dükü Philip Mountbatten’ı ise Matt Smith canlandırıyor.

Gilmore Girls – A Year in the Life: Küçük bir kasabada yaşayan bekâr bir anne ve kızının hayatını anlatan ve tüm izleyenleri kendine âşık ederek kült statüsüne yükselen orijinal Gilmore Girls dizisi 2007’de final yapmıştı. Dizinin sevenlerinin isteklerini kıramayan ekip bir araya geldi ve bir Netflix Originals yapımı olan ve Gilmore Ailesi kadınlarının hayatından bir yılı anlatan bu yeni mini seriye imza attı. Son zamanların en çok beklenen yapımlarından olan dizi, çok yakında hem hayranları hem de yeni keşfetmek isteyenler için Netflix’te.

Unbreakable Kimmy Schmidt: 15 yıl boyunca, kıyameti bekleyen bir tarikatın üyesi olarak yer altında yaşayan ve bir operasyon sonucu kurtarılıp dış dünyaya salınan Kimmy Schmidt’in bu yeni tanıştığı dünyadaki hayatını ve maceralarını anlatan dizi, insana yaşam enerjisi veren bir tada sahip. Tam 11 Emmy adaylığı bulunan dizi, genç-yaşlı demeden herkesi etkisi altına almayı başarıyor.

1 2 3 4 5 6