Kadıköy’ün favori mekanı Dorock XL şimdi de Beşiktaş’taki eğlence anlayışını değiştirmeye geliyor. Meydan Beşiktaş projesinin içerisinde yer alan Dorock XL Beşiktaş, Bistro, oyun alanı Saloon, Breakfast ve konser alanı Stage ile dev bir kompleks…


Dünya mutfaklarından lezzetleri bir arada sunan Dorock XL Bistro’nun menüsü ünlü gastronomi şefi Özlem Mekik tarafından hazırlandı. Geleneksel pub anlayışını modernleştiren Dorock XL Pub, keyifli bir konser öncesinde ya da sonrasında vakit geçirmek isteyenlerin uğrak noktası olacak. Dorock XL Saloon, modern oyun alanı; mekanda okey, tavla, Scrabble, Jenga, satranç oynarken arkadaşlarınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz. Sokak lezzetlerinin de yer alacağı menüde, içli köfteden turşu suyuna, ekmek arası köfteden süt mısıra, ekmek arası balıktan midye dolmaya kadar şaşırtıcı tatlar yer alacak.

Müziğin kalbi Kadıköy’ün ardından şimdi de Dorock XL Stage ile Beşiktaş’ta atmaya başlıyor. Avrupa yakasının merakla beklediği, 2000 kişilik seyirci kapasitesiyle İstanbul’un en büyük kapalı konser alanlarından Dorock XL Stage, kaliteli müziğin tüm tarzlarını aynı çatı altında topluyor. Haftanın 7 günü kapıları açık olacak olan Dorock XL Stage, muhteşem canlı performanslarıyla müzikseverleri bekliyor.