İkinci yaş günümüzü Mixer Editiond’ın sanatçılarıyla kutluyoruz. Dört genç sanatçının  Trendsetter İstanbul için özel olarak hazırladıkları bu sergiye davetlisiniz.


Meltem Şahin, Kaan Bağcı, Burak Tüylek ve Yiğit Karagöz… Mixer tarafından temsil edilen bu dört genç sanatçı ile yollarımız Trendsetter İstanbul’un ikinci yaş günü nedeniyle kesişti. “Herkes için sanat” mottosuyla yolla çıkan, yerli ve yabancı birçok sanatçının fotoğraf, taş baskı, dijital illüstrasyon gibi farklı disiplinlerde, sınırlı sayıda ürettikleri işlerini ulaşılabilir fiyatlarla sunan Mixer Editions ekibiyle bir araya geldik ve bir portfolyo hazırladık. Doğum günü heyecanımızı bizlerle paylaşan sanatçılara da teşekkür ederiz.

burak-tuylek

Image 1 of 4

BURAK TÜYLEK, BLESSING AND CELEBRATION
1987 yılında İzmir’de doğan Burak Tüylek, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'nden mezun olarak aynı okulda yüksek lisans eğitimine başladı. Video, fotoğraf ve minyatür alanlarında da üretim yapan sanatçının illüstrasyonları, her biri farklı bir hikâyeye ve geçmişe sahip olan ilginç karakterleri betimliyor.