Türkiye’nin ilk ve tek lüks kolonya markası The Ashk’ın şimdi de özel tasarım mumları satışa çıktı.

Duygusal ve fiziksel olarak dengeli olmayı sağlayabilen bitkisel esanslar içeren mum The Ashk, yandığı ortamda yatıştırıcı etki sağlıyor.

Çok özel ve lüks esanslarla hazırlanan The Ashk mumlar Türkiye’nin farklı ve yeni mum markası olacak. The Ashk markası altında yeni ürünler çıkmaya devam edecek.

The Ashk mumları şimdilik Harvey Nichols mağazaları Home bölümünde, Akmerkez ve Zorlu Beymen mağazalarında, Bebek Alexandre Home’da satılıyor.

İnternet üzerinden ise lidyana.com ve theashk.com sitelerinde bulmak mümkün.

The Ashk sayesinde lüks kolonya kavramı ile tanışan Türkiye şimdi de The Ashk marka özel tasarım mumlar ile tanışacak.

Türkiye’nin yeni mum markası The Ashk formülünde kullanıcıların duygusal ve fiziksel olarak dengeli olmalarını sağlayan bitkisel esans notaları taşıyor. Bu sayede The Ashk mumlarını soluyan kimseler farklı bir ferahlık ve ruhsal huzura kavuşmanın dinginliğini hissediyor.

Özel tasarım ambalajı ile hediye bulma konusunda zorluk çekenler için ideal bir hediyelik alternatifi olan The Ashk mumlarının kutusu ve taşıma poşeti de oldukça şık.

Logosu ve yazıları birçok medeniyetin kesiştiği İstanbul ile hat sanatını harmanlayan ünlü hat sanatçısı Osman Yılmazer tarafından hazırlanan The Ashk mum her şeyiyle özel bir hediyelik ürün.

The Ashk mumları özellikle yılbaşı hediyesi alternatifi arayanlar için bir cankurtaran görevi görecek.

Her çeşidi farklı renkte deri ile kaplı, kapakları gümüş ya da altın kaplama alternatiflerine sahip, The Ashk mumlarının büyük boyu 390 TL.’den, küçük boyu ise 325 TL.’den satışa sunuldu.

The Ashk mumlarını şimdilik Harvey Nichols mağazaları Home bölümünde, Akmerkez ve Zorlu Beymen mağazalarının Home bölümlerinde, Bebek Alexandre Home mağazalarında bulmak mümkün. İnternet üzerinden satın almak isteyenler ise lidyana.com ve www.theashk.com sitelerinde bulabilirler.

The Ashk markasının yaratıcısı Narin Akçelik “İlerleyen günlerde The Ashk kolonyalarının ve özel tasarım mumlarının satış noktalarını genişleteceğiz. Lüks kolonya ile ulaştığımız başarının mumlarımızda da gerçekleşeceğine yürekten inanıyorum” dedi. İşkadını Akçelik önümüzdeki günlerde The Ashk markası altında kolonya ve mum dışında yeni ürünler geliştirmeyi de hedefliyor.