MODA HAKETTİĞİ ŞENLİĞE EN SONUNDA KAVUŞUYOR, MODA ŞENLİĞİ BAŞLIYOR

 Tarihi, dokusu ve nezihliği ile İstanbul’un en özel semtlerinden biri olan Moda’nın; yaşattığı güzellikleri daha çok insanla paylaşmasının, içinde bulunanlara verdiği huzuru  tüm İstanbul’a yaymasının amaçlandığı Moda Şenliği’nin ilki, FunOrg tarafından, 19 – 20 – 21 Eylül 2014 tarihlerinde düzenlenecek. Geleneksel olması planlanan şenlik, ana mekanı olan Moda Parkı başta olmak üzere, Moda’nın ikonik mekanlarına yayılarak insanları sanatla, doğayla, sporla, alternatif alışveriş ortamlarıyla buluşturacak.

Yerli ve yabancı grupların vereceği jazz ve klasik müzik konserlerinden, geçmişin güzel anılarını günümüz sinemasıyla buluşturacak olan açıkhava sinemasına kadar geniş bir yelpazede sanatın pek çok dalını katılımcıları ile buluşturmayı planlayan şenlikte ayrıca her türlü tadın yer alacağı yiyecek – içecek standlarından, 2. el plak ve giyecek pazarına kadar her kesimden insanın ilgisini çekecek pek çok hobi alanı bulunacak.

Moda Şenliği aynı zamanda pek çok buluşmaya da sahne olacak. Ülkemizin önemli karikatüristleri sevenleri ile buluşurken, Radikal Kitap’ın seçtiği eserler ve yazarları imza günleri kapsamında okurları ile buluşacak.

Club Sporium’un deneyimli hocaları ile sabah sporu yaparak başlayacağınız, güzel müzikler eşliğinde günün yorgunluğunu atacağınız, sevdiğiniz yazarlar ve karikatüristlerle buluşup; günün sonunda yorgunluğunuzu sevdiklerinizle açıkhava sinemasında izleyeceğiniz birbirinden güzel filmlerle atacağınız Moda Şenliği; doğaya ve Moda’da yaşayan tüm canlılara sonsuz saygı mottosuyla 19 – 20 – 21 Eylül tarihlerinde başlıyor.

 www.modasenligi.com
www.funorg.net