miyabi-g1Bugüne kadar sashimi ve sushileri ile beğeni toplayan Miyabi’nin bu yaz öne çıkan lezzeti Teppanyaki… Miyabi et, tavuk ve tüm deniz ürünlerini özel teppan ocağında hazırlıyor.

miyabi-g
Akatlar’da hizmet veren Miyabi Sushi & Japanese Grill Bar, Japon mutfağının birbirinden lezzetli tadlarını kendi yorumu ile sunarken hem gözlere hem de damak tadınıza hitap ediyor. Sushi’den sashimiye, noodledan tempura ve nigiriye bir çok çeşit sunan Miyabi bu yaz misafirlerine teppanyakiyi öneriyor.
Japonya’dan başlayarak önce Uzakdoğu’da sonra tüm dünyada popüler hale gelen Teppanyaki, Türkiye’de de oldukça talep gören bir pişirme tekniği. Japon pişirme tekniği ile Türk damak tadını birlikte harmanlayarak sunan Miyabi et, tavuk,kalamar, karides, levrek, ıstakoz gibi bir çok alternatif sunuyor. Damak tadınıza uygun et veya balık çeşitlerini seçtiğinizde et ve balığınız yine teppan ocağında pişirilen sote sebzelerle birlikte sunuluyor. Hem sağlıklı hem lezzetli olan teppan çeşitlerini bir de Miyabi şeflerinin elinden deneyin..
Basın İlişkileri :Eda Sümer Evliyagil 0552 243 70 43 eda@edasumer.com