Minikler hünerlerini sergiliyor

Minik gurme adayları 23 Nisan’da Zorlu Center PSM’de buluşacak!

Sanatın yeni adresi Zorlu Center PSM, 23 Nisan’da minik gurme adayları için renkli bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Miniklerin mutfak sanatları konusundaki hünerlerini sergileyeceği ve tüm çocukların aileleriyle birlikte ücretsiz olarak katılabileceği Minik Gurmeler Mutfak Atölyesi  saat  13.00-15.00 te Ana Fuaye’de gerçekleşecek.

Zorlu Center PSM 23 Nisan’da mutfağın minik sanatçılarını misafir ediyor.  Ana fuayede gerçekleşecek olan ve çocukların aileleriyle birlikte katılacağı Minik Gurmeler Mutfak Atölyesi’nde geleceğin gurme adayları hem el becerilerini ve yaratıcılıklarını geliştirecek hem de birbirinden lezzetli tarifleri pişirecekler. Çocuklara özel ekipmanlarla ve alanında uzman bir mutfak şefinin danışmanlığında gerçekleşecek etkinlikte çocuklar ayrıca şef tarafından verilecek mutfak sertifikalarının da sahibi olacaklar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı mutfağın büyülü dünyasında tecrübeli şef eşliğinde keşfetmek isteyen tüm çocukların, aileleriyle birlikte  saat 13.00-15.00’te  ücretsiz olarak katılabileceği Minik Gurmeler Mutfak Atölyesi Zorlu Center PSM’de!

23 Nisan 2014, 13:00
Zorlu Center PSM – Ana Tiyatro, Beşiktaş