Pandemi sürecinin sona ermesiyle; ferah dekorasyonu, geniş bahçe alanları ve sıkı önlemleriyle Kozmonot Bomonti ‘mesafeli sosyalleşmek isteyenlerin’ yeni favorisi…

Bomonti’nin sosyalleşme adresi Kozmonot Bomonti ‘yeni normal’ düzende güvenlik önlemlerini en yüksek seviyeye taşıdı. 800 metrekare alanda yer alan Kozmonot Bomonti, İç İşleri Bakanlığı’ndan alınan talimatlar dahilinde; tüm mekanda hijyen kurallarının yer aldığı kuralları sergiliyor, kapı girişlerinde ateş ölçümü yapıyor, tüm masalarında dezenfektan bulunduruyor, menülerini temassızlığı esas alarak QR sistemiyle sunuyor, masalar arasında 1 metre 50 cm mesafe bulunduruyor, misafirlerine maske temini sağlıyor, tek kullanımlık servis araçları sunuyor, tüm misafirlerinin ardından sık ve profesyonel temizlikle güvenlik önlemlerini maksimumda uyguluyor.

Kozmonot Bomonti ön ve arka olmak üzere üzeri tamamen açık, bitki ve dekorasyonuyla ferahlığın hakim olduğu bahçelerinde izole bir atmosfer sunarken, yeni normal düzene göre misafir sayısını 108 ile sınırlı tutuyor.

Dünya mutfağından seçkin yemek seçeneklerinin yer aldığı, geniş kokteyl menüsü ve 101 çeşit bira seçeneğiyle şehirde fark yaratan, samimi ekibiyle Bomonti’nin kalbine taht kuran gastro pub, Salı- Cumartesi günleri 14.00 – 00.00 saatleri arasında, Pazar günleri 12.00-00.00 saatleri arasında kahvaltı keyfini de yaşamanız için kapılarını açıyor. Kozmonot Bomonti, keyifli sohbetleri paylaşmak için gönül rahatlığıyla tercih edilebilir.

Adres: Cumhuriyet Mah. Düzoğlu Sok. No:2, 34380 Bomonti – Şişli/Şişli/İstanbul