BOBO Events, canlı performans serisinin yeni ismi ” Stargate ” ile uzun zamandır yokluğu ile merak uyandıran yeni projelerine odaklanmak, müzik dünyasına dışarıdan objektif bakabilmek ve yeni yolunu bulabilmek adına inzivaya çekilen; sesi, ruhu, kendi güzel Mercan ile sizleri bir araya getiriyor.
Sana Değil Kardeşine, Hepsi Gay, Bekaretim Yok, Derin Uykular; hepimizin çok sevdiği ve Mercan’nın listelerde yer alan şarkılarından bazıları. Görsellik yüklü gecede kostümü, makyajı, ruhunuza işleyen sesi, düşündüren şarkıları ile bizleri bambaşka bir yolculuğa çıkaracağının sinyallerini şimdiden müjdeliyoruz.

Stargate de yer alan Güneş Tanrısı RA gibi başka bir gezegenden olduğunu düşündüğümüz Mercan bizlere bu gezegende aslında yalnız olmadığımızın en güzel cevabı olacak. Gecenin açılışı ve devamında Neo İstanbul’un resident deejayi Oğuz Saraç, Stargate konseptiyle örtüşen kostümleri ve showları ile Martha Kurt , kıskandıran vücutları ve dansları ile Neo İstanbul’un dansçıları yıldız geçidi yolculuğunuzda size eşlik edecekler.