Dr.Şaban Kızıldağ ezberlerimizi bozuyor ve hayata karşı farkında olmadan ürettiğimiz mazeretlerden uzaklaşmamıza yardımcı oluyor.
Mazeret Yok – Dr.Şaban Kızıldağ Danışman, eğitimci, koç ve yazar Dr. Şaban Kızıldağ’ın Mazeret Yok adlı gösterisi, 16 Nisan’da Profilo Kültür Merkezi Büyük Salon’da…
Bugüne kadar yaklaşık 1 milyon insana konferans ve seminer vermiş olan Dr. Şaban Kızıldağ, öğretirken eğlendirmeyi iyi başarıyor. İş hayatında engelleri fırsata dönüştürmenin yollarını anlatan Kızıldağ, sempatik tarzı ve farklı anlatım üslubuyla dikkat çekiyor. Bilinmeyeni bilinenle anlatıyor; bilinene yeni bakış açılarıyla yaklaşıyor ve böylece bilgi evrenimizi yepyeni renklerle donatıyor. Uluslararası bir danışman, eğitimci, koç ve yazar olarak, bilgilerini ve tecrübelerini birçok özel kurum ve kamu kurumuyla paylaşan Kızıldağ, Mazeret Yok adını taşıyan eğitim çalışmasıyla; ezberlerimizi bozuyor ve hayata karşı farkında olmadan ürettiğimiz mazeretlerden uzaklaşmamıza yardımcı oluyor. Ayrıca  sorumuza doğru cevap veren 10 kişiye davetiye hediye ediyoruz. Tek yapmanız gereken sorumuza doğru cevap vermek!

Soru: Dr.Şaban Kızıldağ’ın ilk kitabının ismi? 

Kazanan takipçilerimiz, 

Volkan Ünlü

Dilara Akkaymak

Yağmur Çelikdemir

Ayşegül Denizli

Birgül Gündoğar

Rukan Sevgi

Zeynep Eldeleklioğlu

Mutlu Güneser

Sibel İşyar

Serhat Özyurt

Tebrik ederiz…