Maslak bölgesinde birçok ihtiyacı karşılayan Hilton Istanbul Maslak, yaz mevsimini uğurlarken, eğlence, müzik ve özel bir ziyafetle yeni döneme “merhaba” dedi. Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Nez geceye performanslarıyla hareket kattı.

Maslak’ta merkezi lokasyonuyla lüksü ve konforu bir araya getiren Hilton Istanbul Maslak, yıl boyu düzenlediği muhteşem etkinliklere bir yenisini daha ekledi.

Sanat ve iş çevresinden davetlilerin katıldığı etkinlikte, Kağan Öztürk ve Ferhat Köse birbirinden güzel şarkılarını konuklar için seslendirdi. Partinin sürpriz konuğu ise dansı ve sesi ile davetlileri büyüleyen Nez oldu.

Yaza Veda Partisi’nde müzik kadar yemekler de iddialıydı. Baş Aşçı Arif Kemal komutasındaki mutfak ekibinin hazırladığı yemekler konuklardan tam not aldı.

“Güzel bir yıl geçirdik”

Hilton Istanbul Maslak Genel Müdürü Özkan Alkan geceye ilişkin şunları söyledi: “Bir yıl boyunca gerçekleştirdiğimiz etkinlikler, kongreler ve dev organizasyonlarla tüm dikkatleri üzerimize çektik. Hem iş hem özel amaçla bizi ziyaret eden misafirlerimize emsalsiz, birinci sınıf konaklama deneyimi sunduk ve ilk günkü heyecan ile sunmaya devam ediyoruz. Her bir misafirimizin kişisel deneyim hazzını artırmak en büyük amacımız. Onlar bizi tercih ederken bizler de onlara layık olmaya çalışıyoruz. Bu özel gece de bize gösterdi ki doğru yoldayız. Yanımızda olan, bizimle yürüyen herkese teşekkür ederiz.”