Sevilen şarkılarıyla Marvin, Mask Live’de
Queen, Rolling Stones, Seal, Police, Robbie Williams, Genesis, Kula Shaker, Rod Stevard, Stevie Wonder, Led Zeppelin, Athena, Yüksek Sadakat, Michael Jackson, Maroon 5

Marvin Sevilen şarkılarıyla Marvin, 3 Mayıs’ta Mask Live’de karşısınızda olacak.

2008 yılı yaz aylarında eğlence amaçlı akustik cover projesi olarak üç kişi tarafından kurulan Marvin, ortak hedefler ve arzular doğrultusunda Yiğit Irde ve Raika Mizanoğlu’nun da sonradan katılımıyla Marvin adını aldı.

2008 Haziran ayından bu yana aldığı sahneler ile büyük beğeni toplayan grup, kendine özgü her kesime hitap eden repertuvarı ve konuk sanatçı konsepti ile birlikte şu ana kadar çeşitli mekanlarda sahne aldı.

2010 yılı ortalarında Yiğit Irde ve Raika Mizanoğlu’nun gruptan ayrılma kararı sonucunda Emre Çakar ve Şafak Ezer’in gruba katılımı ile grup, şu anda beş kişi devam ediyor.

Marvin’in repertuvarında yer verdiği bazı isimler; Queen, Rolling Stones, Seal, Police, Robbie Williams, Genesis, Kula Shaker, Rod Stevard, Stevie Wonder, Led Zeppelin, Athena, Yüksek Sadakat, Michael Jackson, Maroon 5 , Lenny Kravitz, Beatles, U2, MFÖ, Duman’dır.

Vokal: Can Bayrak
Gitar: Cem Şahin
Bas Gitar: Baran Bekiroğlu
Davul: Şafak Ezer
Klavye: Emre Çakar

3 Mayıs 2014, 22:00
Mask Live Music Club, Beyoğlu