Indie rock müziğin başarılı temsilcisi Hozier, Off the Hook serisinin ikinci konseri için hayranlarını Pozitif deneyimiyle 3 Mart’ta Volkswagen Arena’ya bekliyor. Şarkılarında blues ve soul geleneğini indie rock çatısı altında, güçlü sözlerle birleştiren Hozier’in Volkswagen Arena’daki konseri öncesinde İngiliz müzisyen Rhodes sahne alıyor.

Kendi adını taşıyan albümünün turnesi kapsamında ilk kez Türkiye’de sahne almaya hazırlanan Hozier, geçtiğimiz yılın en başarılı çıkış yapan sanatçılarının başında yer alıyor. Spotify’da 2015 yılının en çok dinlenen şarkısı olan “Take Me To Church” ile Billboard Müzik Ödülleri’nde “En İyi Rock Şarkısı” ödülünü alan Hozier’in geçtiğimiz bahar İrlanda’da verdiği konserin biletleri satışa çıktıktan 45 saniye sonra tükenmişti.

Üyeleriyle alternatif müzik dünyasından haberleri ve daha fazlasını offthehookseries.com üzerinden paylaşan Off the Hook’un Hozier konseri için biletler biletix.com, Biletix satış gişeleri ve Biletix Çağrı Merkezi üzerinden satın alınabiliyor.