Türkiye’nin ‘’save the animals’’ mottolu ilk ve tek coffee and cocktail barı olan Lucky and Friends sevgiyle hayata tutanan bir köpeğin hikayesiyle, başlayan yolcuğunu tüm sokak hayvanlarını korumaya dönüştürüyor.

Lucky and Friends, kanser teşhisi konulan, veterinerlerin ötenazi dediği bir köpeğin sevgiyle yaşama bağlanma hikayesi. Başlangıçta petshop cafe konseptiyle açılan Lucky and Friends petler ve sahipleri için kombin ürünler tasarlayarak yurt içi ve yurt dışında satış noktası bulunan bir marka halini aldı. Marka sevgiyle büyüdükçe, save the animals mottosuyla sokaktaki dostlarına, daha fazla yardım edebilmek adına, daha fazla etkinlik gerçekleştirilebilecek bir konsepte dönüştü.

Lucky’nin sevgiyle kanseri yenme hikayesi, Duygu Çay’ın iş fikri sayesinde 28 ülkede tescili bulunan bir markaya dönüştü. Mekânda kullanılan masadan sandalyeye her ürün markanın kendisine özgü ve markanın yaratıcısına ait. Hazırlanan menünün eşsiz ve özgün olması için çalışan marka, kendi kahvelerini kendi yapıyor ve eşsiz kokteylleriyle farkını ortaya koyuyor. Oluşturulan yeni konsepti ile, petinizle gündüzleri kahve içmek, akşamları eşsiz kokteylleri denemek ve save the animlas mottosunu herkese duyurmak için, sizleri bekliyor.

Lucky and Friends, salı ve perşembe günleri save the memories partileri düzenleyerek şehrin gerçek sahiplerini, unutulmaya yüz tutmuş anıları ile yeniden tanıştırıyor. Her ay bir büyük event düzenleyip, sokak hayvanları adına bağış toplayan ve save the animals mottosunun kapsayıcılığı ile, korunmaya ihtiyacı olan herkesi kucaklayan mekan, Amerikan Hastanesi’nin yanında sizleri bekliyor.
Teşvikiye, Prof. Doktor Müfide Küley Sok. No. 45
0212 234 85 87