Bu yıl 13 Ekim – 3 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Komedi Festivali’nde oyuncu Lesli Karavil de karşımıza çıkıyor.

Kadın erkek dengesinde bozulma, sistemin çökmesi, evlilik kurumunu sorgulandığı bir dönemde teknolojinin hayatımıza getirdikleri ve götürdüklerini daha çok anlattığı gösterisinde Lesli Karavil, kendi mizahını ortaya koyarken, Stand-up sektörüne kadın olarak ışık tutuyor.

18 yıl boyunca, San Francisco, New York, Barselona şehirlerinde yaşayıp, yıllarca reklam ajansları ve daha birçok farklı sektörde çalıştıktan sonra, 40’lı yaşlarında oyuncu ve komedyen olma yolculuğunun komedisini bize çok zeki ve muzır bir şekilde sunan Lesli, komedi kariyerindeki ani sıçraması, teknoloji konusundaki sıkışıklıkları, dizi kariyerindeki beklenmezleri, hepimizin sorduğu bekar mı, evli mi; Türkiye mi, yurtdışı mı gibi sorulara eşsiz bir komedi şov ile cevaplar arıyor.

Dizi oyunculuğu ve geçtiğimiz yıl gerçekleştirdiği performanslarıyla ile büyük başarı elde eden Karavil, “Lesli ile Stand-up” gösterisinde yaş almanın ve hayatta insanı büyütmeye zorlayan hikayelere yer veriyor.