Yazar ve gazeteci olarak tanıdığımız ancak son yıllarda müzisyen kimliği ile de ön plana çıkan ve bunu başarıyla sürdüren Kürşat Başar’ın kurduğu, “KÜRŞAT BAŞAR DÖRTLÜSÜ” sizi romantik gecelere davet ediyor. Türk ve yabancı parçaların caz versiyonlarını seslendiren grup, Ernest Hemingway, Mata Hari, Ian Flaming’in içkilerini yudumladığı efsanevi Orient Bar’da 14-28 Mart Cuma geceleri müzikseverlere unutulmaz dakikalar vaad ediyor.

Pera Palace Hotel Jumeirah Orient Bar’da “Müzikle Geceler” Mart Ayında da Sürüyor

Pera Palace Hotel Jumeirah Mart ayında da müzikseverleri caz performanslarıyla Orient Bar’da ağırlıyor. Cuma geceleri Kürşat Başar Dörtlüsü’nün sahne aldığı otelde, Agatha Restaurant’taki akşam yemeğinin ardından Orient Bar’a geçmek ya da saat 22.00’da sadece canlı performansları izlemek mümkün.

Sıcak ve samimi bir ortam sunan Orient Bar’da özel programlara giriş ücreti 100 TL iken, Agatha Restaurant’daki “Jazz Night Menü” ile birlikte bu rakam 175 TL… Agatha Restaurant’ta servis edilen 3 aşamalı menüden oluşan akşam yemeğinin ardından Orient Bar’da geceye cazın büyülü notaları eşliğinde devam edebilirsiniz.

Pera Palace Hotel Jumeirah’nın nostaljik mekanı Orient Bar’daki müzik dolu geceler sürpriz isimlerle devam edecek.

Bilgi ve Rezervasyon için 0212 377 40 00

14 Mart 2014, 22:00
Pera Palace Hotel, Jumeirah , Beyoğlu