İmtiyaz Sahibi

GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ  A.Ş ADINA

Nevzat Çalışkan – Sorumlu
nevzatc@groupmedya.com

YAYINCI
Bige Daruga Çalışkan
bigedc@groupmedya.com

GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Aykun Taşdöner
aykunt@groupmedya.com

KREATİF DİREKTÖR
Halil Özbayrak
halilo@groupmeyda.com

YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
Yaşar Burak Meriç
burakm@groupmedya.com

GÖRSEL YÖNETMEN
Cansu Özcömert
cansuo@groupmedya.com

YAZI İŞLERİ
İlknur Eşsiz
ilknure@groupmedya.com

Zekiye Yaraş Meriç
zekiyem@groupmedya.com

Eda Şeftalicioğlu
edas@groupmedya.com

Zeynep Merve Kaya
zeynepk@groupmedya.com

Yazarlar
Aysın Önen, Arda Yetmişbir, Burçe Ürkmezgil, Elif Kaptanoğlu, Naz Cuguoğlu, Yelda İpekli, Zeynep Naz İnansal, Şule Köktürk

FOTOĞRAF
Eda Emirdağ, Hakan Aydoğan, Erhan Tarlığ

DİJİTAL DİREKTÖR
Seda Özcan
sedao@groupmedya.com

ONLİNE İÇERİK DİREKTÖRÜ
Yiğit Yeşillik
yigitt@groupmedya.com

DİJİTAL PROJE YÖNETİCİSİ
Özge Özcan Kurt
ozgek@groupmedya.com

WEB EDİTÖRÜ
Tuğçe Yılmaz
tugcey@groupmedya.com

 

REKLAM SATIŞ VE PAZARLAMA /  GROUP MEDYA VE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş

DİJİTAL REKLAM SATIŞ DİREKTÖRÜ
Nurol Ceylan

nurolc@groupmedya.com

Deniz Toz
denizt@groupmedya.com

REKLAM KOORDİNATÖRLERİ
Nilüfer Araç
nilufera@groupmedya.com

Alev Zorlutuna
alevz@groupmedya.com

Alçay Sarıdoğan
alcays@groupmedya.com

 

REKLAM MÜDÜRÜ: Özhan Başaran (ozhanb@groupmedya.com)
DİJİTAL REKLAM SATIŞ MÜDÜRÜ: Mine Balkan (mineb@groupmedya.com)
REZERVASYON MÜDÜRÜ: Ender Parlar (enderp@groupmedya.com)
REZERVASYON VE AR-GE MÜDÜRÜ: Seyhan Erat (seyhane@groupmedya.com)
ABONE VE ESKİ SAYILAR: Eda Şeftalicioğlu (edas@groupmedya.com)

 

 

 

 

 

0 Comments

Leave a Comment