İllüzyon ektisi yaratan uzay konseptindeki dekorasyonu, dünya mutfağı esintileri taşıyan zengin menüsü ve Caz Pazarları’yla Bomonti’nin gözde adresi olarak dikkatleri çeken Kozmonot Bomonti, yeni yılda etkinlik takvimini genişletiyor.

Bomonti’nin yeni gözdesi Kozmonot Bomonti, sosyalleşmeyi hedefe alarak farklı konu ve başlıklarda düzenlediği etkinliklerine Ocak ayında yenilerini ekliyor. Herkesin birbiriyle sohbet edebileceği, yan yana dizilen masalarıyla sosyalleşmeyi ve eğlenceyi tetikleyen Kozmonot Bomonti, keyifli performansların sergilendiği Pazar kahvaltılarına caz müziğin en güçlü temsilcileriyle devam ediyor.


Bidar

12.00 – 14.00 saatleri arasında ağırladığı değişen caz gruplarıyla bölgede en keyifli kahvaltı adresi olan Kozmonot Bomonti, Ocak ayının ilk konuğu olarak 5 Ocak tarihinde caz müziğin beğenilen temsilcisi İpek Dinç’i, 12 Ocak Pazar ise single çalışmalarıyla büyük ses getiren Bidar’ı ağırlıyor.

Sahne Arkası’nda bu ay: Jabbar

‘Sahne Arkası’ başlığıyla geçtğimiz ay Kamufle’yi ağırlayan Kozmonot Bomonti, etkinliği her ay farklı bir isimle gerçekleştirmeyi hedefliyor. Ünlü isimlerle hayranlarını samimi bir ortamda buluşturarak, ücretsiz söyleşilerin düzenlenecği, akustik performansların sergileneceği Sahne Arkası’nın bu ayki konuğu 14 Ocak Salı günü sevilen sanatçı Jabbar olacak.

Dünya Klasiklerine Saygı Duruşu: Klasikleşen Kokteyller Atölyesi…

30 imzalı kokteyl seçeneğiyle kokteyl severlere benzersiz deneyimler yaşatan Kozmonot Bomonti, talep üzerine başladığı Kokteyl Atölyeleri’ni yeni yılda düzenli hale getirerek her ay 2 atölye düzenliyor. Ocak ayında ‘Klasiklere Saygı Kuşağıyla’ dünya klasiklerinden 3 adet kokteyl yapımının gerçekleşeceği atölyelerin ilki 15 Ocak Çarşamba günü Kozmonot Topağacı, ikincise ise 22 Ocak Çarşamba günü Bomonti şubesinde gerçekleşecek. 10’ar katılımcıyla, saat 20.00’da başlayacak atölyelerde katılımcılar; kokteyllerin tarihini ve klasikleşme hikayelerini dinlerken,en beğenilen kokteyllerin yapımını deneyecek ve öğrenecekler.