Artık köpeklerimiz de şık giyiniyor. Güneş Güler’in “The Pawtique” markası ile kaliteli kumaşlar kullanarak köpeklerinize özel tasarladığı kıyafetlerle sizin can dostunuz da mutlu olacak.

patgaleri2

Image 1 of 6

Pawtique sadece tasarımları ve malzeme kalitesiyle değil, “Talk to the paw” (Patiye konuş) gibi esprili sloganlarıyla da dikkat çekiyor.

Köpekler için özel tasarım kıyafetler. Bu enteresan fikir nasıl ortaya çıktı?
İstanbul Moda Akademisi’nde moda tasarımı okuduktan sonra London College of Fashion’da tasarım üzerine yaz programı, Hakan Öztürk’ün yanında moda editörlüğü asistanlığı ve Harvey Nichols Türkiye’de satın alma asistanlığı yaptım. Bu zaman içinde edindiğim farklı iş deneyimleri ile bir markanın varoluş aşamalarının tümünde yer aldım. “The Pawtique”i yaratmaya karar verdiğimde bütün bu deneyim ve birikimlerimden faydalandım. Bu kıyafetlere yönelmemin bir sebebi ise köpeklerime yurt dışından döndükten sonra istediğim tarzda kıyafetler bulamam oldu. Bu konuda büyük bir açık olduğunu fark edince, kendime “Bunun için ne yapabilirim?” diye sordum. Tasarım deneyimimi kullanarak köpeklerime kıyafet tasarlamaya başladım. Sonrasında da işi büyüttüm.