Karaköy’ün kalabalığından uzak ama şehrin bir o kadar da merkezinde yer alan, canlı performansları ve partileri ile İstanbul gece hayatına yön veren, restoranıyla damaklarda çarpıcı izler bırakan, şehrin yeni hip adresi Nabu Karaköy, Big Boss, Altın Koza, Nabu Special, Karaköy kokteylleri ile ilgi uyandırıyor!

Karaköy Murakıp Sokak’ın köşesinde yer alan, isminin özü Babillerde “Yazı ve Bilgelik Tanrısı”ndan gelen Nabu Karaköy, 30 odalı butik oteli, şef Matteo Bertuletti’nin önderliğinde leziz tatlar sunan Nabu Italian Gastropub restoranı, eğlenceli partileri, Güntaç Özdemir’in sahne aldığı canlı performans geceleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

Özgün karakteri, fark yaratan konsepti ile şehrin cazibeli İtalyanı Nabu Karaköy, İstanbul’un nabzını tutan partileri kadar Karaköy’ün ruhundan ilham alan enfes kokteylleriyle de ilgi çekiyor!

 

Nabu Karaköy barmen Bahadır Yeşilçimen önderliğinde hazırladığı enfes kokteylleri ile şimdi de akşamüstü keyifli bir mola vermeye, şehrin stresinden ve trafiğinden uzaklaşarak rahat bir nefes almaya, iş çıkışı arkadaşlarınızla sohbeti bol anlar yaşamaya, dostlarınızla ömürlük hatırlara imza atmaya, sevdiklerinizle beraber eğlenceli saatler geçirmeye ve kendinizi şımartmaya davet ediyor. Bahadır Yeşilçimen, Big Boss, Altın Koza, Karaköy ve Nabu Special kokteyllerinde Karaköy’ün ruhunu Nabu Karaköy’ün özgün karakteriyle buluşturuyor.