Kişilerin ve kurumların etiketleri, kendilerini yansıttığı sürece başarı adına etkili olur. Özellikle iyi belirlenmiş ve kişiyi tam yansıtan bir iş etiketi; karizma, kariyer ve başarıyı, bunun yansıması ise kurumsal başarıyı tetikler.

Türkiye’de zarafet konusunda çocuklar gençler ve yetişkinler olmak üzere geniş kapsamda eğitim veren ilk ve tek eğitim kurumu olan Zarafet Akademi, kişilerin farkındalıklarını ortaya çıkararak, kişisel imajlarını kendilerini doğru temsil edecek şekilde oluşturmalarını sağlayıp bunu profesyonelce nasıl kullanabileceklerini öğretiyor.

Yürüyüş, tanışma- tanıştırılma, beden dili, kişisel imaj yönetimi, kartvizit kültürü, isim ve unvan kullanımı, toplumsal değerler, giyim kodları, iş yemekleri, genel davet kuralları, hediye kültürü, toplantı kültürü, iş yeri genel kuralları, telefonda iletişim, e-posta adabı, yazı dili, masa kültürü gibi konuların uygulamalı olarak anlatıldığı Akademi’de çocuklar ve gençlerin de iş, okul ve toplumda saygın, kendine güveni tam, iletişime geçtikleri herkes tarafından örnek gösterilecek başarılı bireyler olmaları için özel içerikli eğitimler veriliyor.

Detaylı bilgiler için : zarafetakademi.com