Plus Kitchen, yaz mevsiminin sıcağına menüsündeki birbirinden lezzetli soğuk içecekleriyle meydan okuyor.

plus-kitchen-g2

Sağlıklı ve bilinçli beslenmek isteyenlerin tercihi Plus Kitchen, yaz sıcaklarında en çok tercih edilen içecekleri en ferahlatıcı haliyle sunuyor. Zengin menüsüne eklediği serin seçenekler ile yaz mevsiminin hararetini buzlu çaylar ve limonata gibi birbirinden sağlıklı lezzetlerle alıyor.

plus-kitchen-g

Plus Kitchen’ın geniş içecek menüsünde yer alan ice tea, smoothie ve limonatalar hem sunumu, hem de tatlarıyla misafirlerin beğenisine sunuluyor. Antiseptik özelliğiyle kanın temiz kalmasına yardımcı olan zencefil, Plus Kitchen’da lezzetli ve sağlıklı limonatalara dönüşüyor. Çilek severlerin favorisi çilekli smoothie ve limonatalar da eğlenceli ve farklı sunumlarıyla gününüze eşlik ediyor. Yazın en ideal ve serinleten içeceklerinden ice tea alternatifleriyle de Plus Kitchen, gününe keyifli bir serinlik katmak isteyenleri tüm şubelerine bekliyor.

İlham veren fikirleri, güler yüzlü ekibi ve ayrıcalıklı sunumları ile geçirdiğiniz her anı renklendiren Plus Kitchen’in yaza eşlik eden ferahlatıcı menüsünü de tatmayı ihmal etmeyin!