Her zaman güncel, dinamik ve hayata geçirdiği projelerle sektörde öncü olan Kanyon, sahne sanatlarını misafirleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Türkiye sinemasında sevilen pek çok filmin altında imzası bulunan HANN Medya’nın yeni sahne sanatları deneyim alanı olan “HANN Sahne” 16 Mart itibariyle 16 oyunla Kanyon’da seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Kültür sanata her dönem verdiği destek ile misafirlerine farklı deneyim alanları yaratmaya devam eden Kanyon, yepyeni bir iş birliği ile sanatseverleri karşılamaya hazırlanıyor.

Türkiye sinemasında sevilen pek çok filmin altında imzası bulunan HANN Medya’nın yeni sahne sanatları deneyim alanı “HANN Sahne” Mart ayında Kanyon’da seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Tiyatro, dans, müzik, eğitim başlıkları altında geniş bir kitleye hitap etmeye hazırlanan “HANN Sahne”, tiyatro içerikleri konusunda ürettiği kaliteli yapımlarla tiyatro severlerin beğeni ile takip ettiği TOY’u da yanına alırken, sezona da iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Hann Sahne, 16 oyundan oluşan “Tiyatro Aşkına” özel seçkisi ile 16 Mart’tan itibaren seyirci ile buluşuyor. Programında dans severler için de içeriklere yer verecek olan “HANN Sahne”, oluşturdukları müzik formatı ve eğitim programları ile de misafirlerine özel deneyimleri Kanyon’da yaşatmayı vadediyor.

Kanyon’da açılacak HANN Sahne’nin kurucularından Gökhan Mutlay, müzik, tiyatro, eğitim ve dans gibi birçok disiplini aynı çatı altında buluşturacak bu merkezin hem sahne arayan sanatçıların hem de performanslara kolay ulaşmak isteyen izleyicilerin buluşma noktası olacağına vurgu yaparken, Kanyon Genel Müdürü Tuncer Kınıklı ise; “Geçmiş yıllarda olduğu gibi kültür sanat kurumlarına verdiğimiz desteğe önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz. Mart ayı itibariyle Kanyon’da hizmet vermeye başlayacak “HANN Sahne” bizim de çok heyecanlandığımız projelerden biri. İnanıyoruz ki “HANN Sahne” İstanbul’un kültür sanat yolculuğunda önemli bir kilometre taşı olacak ve HANN Medya’nın vizyonu ve Kanyon’un enerjisi ile birleşerek Kanyon misafirlerine her zaman olduğu gibi yepyeni deneyimler yaşatmaya devam edecek.” diyerek desteklerini dile getirdi.

Hann Sahne 16 Mart itibariyle 16 oyunla Kanyon Teras Katında!

Haftanın 7 günü hizmet verecektir.

Biletleri ve detaylı program ilerleyen günlerde açıklanacaktır.