Dans müziğinin efsane ismi Tiefschwarz, 7 Şubat 2014, Cuma gecesi indigo kabininde, İstanbullu dans müziği sevenlere unutamayacakları bir deneyim yaşatacak.

Tüm dünyada kardeş dayanışmasının yaratıcılığı artıran bir etken olduğunu kanıtlayan örneklerden bir tanesi de Ali ve Basti Schwarz kardeşler ya da bilinen isimleriyle “Tiefschwarz“. Hem kardeş, hem de birer müzik aşığı olan Tiefschwarz, 1990 yılında dönemin yeni, şimdi ise efsane olarak bilinen gece kulübü “On-U”da ile başladı. Müziğe olan aşkları ve tutkuları, 1990′ ların sonlarına doğru onları hem Almanya dışına taşıdı, hem de DJ’ likten prodüktörlüğe geçiş için gerekli adımı atmalarını sağladı.
2000’li yılların başında Avrupa’da tırmanmaya başlayan bir fırtına haline gelen Tiefschwarz, 2002 yılında yayınladıkları mix albümleri “A Little Help For Your Friends” ile birlikte Amerika, Avustralya ve Brezilya’yı turlayarak dünya yıldızı olma yolunda en büyük adımı attı. Dans müziğinde 23 yıldır yer alan ve Francois K, Luke Solomon ve Derrick Carter gibi önemli isimlerle birçok çalışmaya imza atan Tiefschwarz, aynı zamanda bünyesinde Audiofly, Ruede Hagelstein, Re.you, Sante ve Rampa gibi birçok önemli prodüktörü barındıran kendi plak şirketleri Souvenir Music ile de Deep House ve Tech house tarzlarının en önemli çalışmalarını müzikseverlere sunuyor.
Tiefschwarz, 7 Şubat 2014, Cuma gecesi indigo kabininde İstanbullu dans müziği sevenlere unutamayacakları bir gece yaşatacak.