Puanlar
4.2Genel Puanı
Lezzet
Hizmet
Atmosfer
Puan 2 Oy Sayısı

Beyoğlu’nun popüler semtlerinden Kabataş’da yer alan Deli, yenilenen dekorasyonu, menüsü ve zenginleşen eğlence anlayışıyla konuklarını Boğaz’a nazır manzarasıyla ağırlamaya devam ediyor.

Yeni nesil meyhane anlayışının şehirdeki en iyi temsilcilerinden olan Deli’nin yeni sezonunda hafta içi Dj eşliğinde 80’ler ve 90’ların unutulmaz Tükçe Pop şarkıları ile Rum taverna müziğinin en iyileri olacak. Hafta sonu ise Deli’nin çok sevilen canlı müzik eğlencesi devam edecek. Doyasıya eğlenmek ve eski usul meyhane kültürünün en iyi lezzetlerini tatmak için Deli’deki yerinizi alın.

Beyoğlu’nun gözde semtlerinden Kabataş’ta geçen yıl kapılarını açan Deli, eski usul meyhane kültürünü yeni nesil eğlence konseptiyle buluşturuyor. “Modern meyhane” kültürünün şehirdeki en iyi temsilcilerinden biri olan Deli; yenilenen dekorasyonu ve zenginleşen eğlence anlayışıyla geç saatlere kadar konuklarını ağırlayacak. Deli’nin yeni sezonunda hafta içi Salı ve Perşembe geceleri Dj eşliğinde Rum taverna müziğinin en iyileri, Çarşamba ve Cuma akşamları da 80’ler ve 90’ların unutulmaz Tükçe Pop şarkıları çalacak. Cumartesi akşamları ise Deli’nin çok sevilen canlı müzik eğlencesi kaldığı yerden devam edecek.

Zengin menü
Şık ve samimi dekorasyonuyla da büyük beğeni toplayan Deli, eğlencesinin yanı sıra mutfağıyla da oldukça iddialı. Yenilenen zengin menüsünde fellah köfte, Hatay usulu kısır, içli köfte, muhammara, Akdeniz usulu yaprak sarma, Antep kuru patlıcan dolması, tekmil fava, kavunlu Girit ezmesi, baharatlı kasap sucuklu humus, ızgara ahtapot, tereyağlı karides, Bursa pideli köfte, mini Adana ve sac kavurma yer alıyor. Tatlılarda ise Hatay usulü kireçte kabak tatlısı ve kadayıflı damla sakızlı muhallebi var.

Adres: Ömer Avni Mahallesi İnebolu Sokak No: 27 Setüstü – Kabataş
Telefon: (0212) 251 51 85
Instagram: delimeyhane